محمد علیزاده سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی با صدور پیامی حلول ماه رجب، مقارن با میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع) را تبریک گفت.

به گزارش نکته آنلاین متن پیام بدین شرح است:

روز اول ماه  رجب مصادف است با میلاد پر برکت امام محمد باقر علیه السلام شده است. او اولین فرزندی بود که از پدر و مادر فاطمی، علوی و هاشمی متولد می‌شد زیرا پدرش علی بن ­­الحسین علیه ‌السلام و مادرش فاطمه دختر امام حسن مجتبی علیه‌ السلام بود و به همین جهت او را «فاطمی من فاطمیین» و «علوّی من علویین» می‌خواندند

امروز جاده‌های بی‌حاشیه آسمان مردی را به زمین بدرقه می‌کند که در کوچه‌های جوانی فانوسی از انوار دانش‌ها به دست می‌گیرد تا جهانی را روشنایی بخشد.

ماه رجب؛ ماه توحید و هم‌نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. و خداوند در این ماه رحمت خود را بر بندگانش فرومی‌ریزد همان‌طور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند انسان باید در ماه رجب و شعبان خود را شست‌وشو بکند تا بتواند در ماه رمضان بر سرِ سفره‌ى الهى وارد شود و از آن سفره متنعّم گردد و فیض ببرد.

اینجانب حلول ماه مبارک رجب، ماه مناجات و بندگی و ماه خانه‌تکانی دل‌ها، و فرا رسیدن سالروز ولادت امام محمد باقر علیه‌السلام بر مشتاقان کوی دوست و خانواده های معزز شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آنکه بتوانیم از فیوضات این ماه بهره‌ کافی و وافی را ببریم.