‎به گزارش نکته آنلاین ؛ بهزاد برارزاده، محل تامین این میزان اعتبار برای اجرای طرح های سفر شهرستانی مقام عالی دولت در مازندران را منابع کمیته برنامه، ‌ بحران، ‌ تنش آبی و محرومیت زدایی اعلام کرد. وی ادامه داد: حفر چاه شهرک بابکان با میزان آبدهی ۵۰ لیتر در ثانیه از جمله این طرح […]

‎به گزارش نکته آنلاین ؛ بهزاد برارزاده، محل تامین این میزان اعتبار برای اجرای طرح های سفر شهرستانی مقام عالی دولت در مازندران را منابع کمیته برنامه، ‌ بحران، ‌ تنش آبی و محرومیت زدایی اعلام کرد.

وی ادامه داد: حفر چاه شهرک بابکان با میزان آبدهی ۵۰ لیتر در ثانیه از جمله این طرح هاست که ۶۳ میلیارد ریال اعتبار از محل تنش آبی درنظر گرفته شد و پیمانکار اجرای طرح نیز مشخص شده است.

مدیرعامل شرکت‌ آب و فاضلاب مازندران گفت:‌ حفر چاه آب “هلومسر” و “بوران” با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار و نیز حفر چاه ولیسده برای تامین آب شرب ۱۳ روستا، ‌ حفر و بهسازی چاه آب چاه سائیچ محله، شیرکاج و بهسازی چاه شماره هفت از دیگر طرح های مصوب سفر شهرستانی استاندار مازندران به آمل است.

وی ادامه داد:‌ همچنین اصلاح شبکه آبرسانی شهر آمل نیز در دستور کار قرار گرفته تا پیمانکار اجرای آن انتخاب شود.

برارزاده به ساخت سد هراز و اجرای شبکه انتقال آب از هراز به امامزاده عبدالله اشاره کرد و گفت:‌ با اجرای این طرح ۹ شهر و ۴۰۰ روستا از آب شرب برخوردار می شوند که هفته آینده دردیدار با وزیر نیرو در خصوص ساخت شبکه انتقال آب همزمان با سد بررسی های لازم انجام می شود