نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه لحظه به لحظه زندگی جانبازان خودش یک شهادت است گفت: جامعه و مسئولان باید نسبت به جانبازان و همسران پرستارشان خیلی احساس مسئولیت کرده و قدردان باشند.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در نهمین دوره آموزش سلامت جانبازان شیمیایی استان مازندران در علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: اگر امروز جانبازان عزیز جسم ناقصی دارند آن را برای مردم، مملکت، دین و خدا تقدیم کردند و جانشان را چهل سال به رنج و عذاب انداختند و قطعا ذره‌ای پشیمان نبوده و خدا را هم شکر می‌کنند که آنها را برای این مسئولیت انتخاب کرد.

وی با بیان اینکه واقعا لحظه به لحظه زندگی جانبازان خودش یک شهادت است، افزود: درود خدا بر این صبر، بصیرت و استقامت، بر این شهیدان زنده و همسران فداکار و پرستار آنها، کسانی که مثل یک پروانه هستند.

آیت الله محمدی لائینی بیان کرد: جامعه و مسئولان نسبت به شما باید خیلی احساس مسئولیت کرده و قدردان باشند، به‌خصوص مسئولان، بنده از جانبازان و همسرانشان تشکر می‌کنم، اینجا آمدم که از شما روحیه بگیرم، برگزاری این برنامه‌ها به برکت شماست وگرنه صدام همه چیز را از بین می‌برد.

وی در پایان گفت: از خدای بزرگ برای شما سلامتی و عافیت و صبر می‌خواهم چرا که شما اسوه صبر هستید و التماس دعا هم داریم، دعای نیمه شبی جانبازان و همسرانشان.