مدیر گروه حقوقی "گام آخر" گفت: در راستای ارتقای دانشِ فارغ‌التحصیلان حقوق، "دوره طلایی درس و تست" ویژه آزمون مرکز وکلا را در قائم‌شهر برگزار می‌کنیم.

به گزارش نکته آنلاین، رجب نعمتی قرا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این دغدغه همیشه برای فارغ‌التحصیلان حقوق وجود دارد که در چه زمینه‌ای مشغول به فعالیت شوند و این مساله موجب شد در راستای به ثمر رسیدن این خواسته تحصیلکردگان حقوق، اقدام به راه‌اندازی دوره‌های آموزشی جهت شرکت در آزمون‌های وکالت، قضاوت و سردفتری کنیم.

وی افزود: در گذشته توانستیم با بکارگیری اساتید مجرب کشوری گام مهمی را در راستای ایجاد اشتغال برای فارغ‌التحصیلان حقوق برداریم.

نعمتی قرا ادامه داد: در این راستا درنظر داریم “دوره طلایی درس و تست” ویژه آزمون مرکز وکلا را اول بهمن‌ماه امسال برگزار کنیم.

مدیر گروه حقوقی “گام آخر” گفت: این دوره ۲۰ روزه بوده و بصورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

نعمتی قرا یادآور شد: دوره مذکور برای تمام دروس با نکات مهم هر درس همراه با حل تست با حضور اساتید کشوری و برجسته مازندرانی در قائم‌شهر برگزار می‌شود‌.

وی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش این دوره ۲۰۰ نفر است، مدرسین این دوره را فرید کمیجانی، مرتضی گودرزی، صالح غفاری، علی پیردهی اعلام کرد.

نعمتی قرا اضافه کرد: در “دوره طلایی درس و تست”، دروس مدنی، آیین دادرسی مدنی، جزا، آیین دادرسی کیفری، متون فقه، حقوق اساسی و ثبت تدریس خواهد شد.

مدیر گروه حقوقی “گام آخر” خبر داد: کلاس‌ها در آخر هفته‌ها برگزار می‌شود تا دانشجویان و شاغلین فرصت حضور داشته باشند.

نعمتی قرا خاطرنشان کرد: امکان تقسیط شهریه فراهم شده تا همه علاقمندان بتوانند در دوره مذکور شرکت کنند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که می‌خواهند با ما در تماس باشند می‌توانند با کد دستوری #۴۲۰۲۰*۶۶۵۵* و یا شماره تلفن ۰۹۰۰۲۷۳۲۰۲۰ نسبت به ثبت‌نام در دوره‌های تقویتی آزمون وکالت اقدام کنند.

نعمتی قرا با بیان اینکه فعالیت موسسه “گام آخر” در راستا و امتداد فعالیت دانشگاه‌هاست، یادآور شد: با توجه به میزان قبولی شرکت‌کنندگان این دوره در آزمون وکالت، برخی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر اعلام آمادگی کردند تا مکانی را برای ادامه فعالیت موسسه در اختیار قرار دهد تا فارغ‌التحصیلان در همان فضای دانشگاه رشد و تعالی یابند.

مدیر گروه حقوقی “گام آخر” با اشاره به اینکه کیفیت اساتید در راستای قبولی شرکت‌کنندگان تعیین‌کننده بوده و به این مهم توجه ویژه‌ای داریم، گفت: یکی از معضلات فارغ‌التحصیلان حقوق این است که نمی‌دانند باید به کجا مراجعه کنند و در این راستا مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم.

نعمتی قرا از برگزاری دوره طلایی “نکته و تست” با حضور ۱۳۰ شرکت‌کننده از سراسر کشور خبر داد و افزود: این دوره با حضور فارغ‌التحصیلان ۱۸ استان کشور در مجتمع شهید هاشمی‌نژاد فرح‌آباد ساری برگزار و بیش از ۴۰ درصد شرکت‌کنندگان در آزمون وکالت پذیرفته شدند.

وی با اشاره به اینکه برنامه بعدی گروه حقوقی “گام آخر” برای کارآموزان وکالت و پذیرفته‌شدگان دوره جدید است، اضافه کرد: این دوره با کارگاه‌های کاربردی و مهارت‌افزایی براساس متون آموزشی و رویه‌های قضایی با تدریس اساتید صاحب‌نام کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

نعمتی قرا خاطرنشان کرد: درنظر داریم دوره‌‌های وکیل حرفه‌ای (آیین وکالت در دعاوی بانکی)، دوره جامع مهارت‌افزایی، حضور در دادگاه و لایحه‌نویسی کیفری را نیز برگزار کنیم.

وی یادآور شد: آزمون مرکز وکلا، ۱۸ اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام/