به گزارش نکته آنلاین؛ سرهنگ جهان تاب از ریزش سنگ در ارتفاعات محدوده کف هزار چم در شب گذشته خبر داد و گفت: در این حادثه خسارت جزئی به یک خودرو وارد شد. او افزود: ریزش سنگ از ارتفاعات محور کندوان با توجه به بارندگی ها محتمل بوده و رانندگان از توقف در حاشیه راه‌ها […]

به گزارش نکته آنلاین؛ سرهنگ جهان تاب از ریزش سنگ در ارتفاعات محدوده کف هزار چم در شب گذشته خبر داد و گفت: در این حادثه خسارت جزئی به یک خودرو وارد شد.

او افزود: ریزش سنگ از ارتفاعات محور کندوان با توجه به بارندگی ها محتمل بوده و رانندگان از توقف در حاشیه راه‌ها و رودخانه‌های این جاده کوهستانی پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: ترافیک محور کندوان در زمان حاضر عادی و روان است و کاربران جاده‌ای باید از توقف در حاشیه راه‌ها و رودخانه‌ها پرهیز کنند.

سرهنگ جهان تاب از رانندگان وسایل نقلیه خواست علاوه بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفر امن و ایمن را برای خود و دیگر کاربران جاده‌ای رقم بزنند.

مسافران همچنین قبل از آغاز سفر از سامانه‌های هواشناسی و ۱۱۰ و ۱۴۱ پلیس نیز از وضعیت راه‌های مناطق کشور از جمله محور کوهستانی کندوان مطلع شوند تا با مشکل برخورد نکنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.