سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین در حوزه خدمات دولت، گفت: با توجه به خدماتی که دولت در حال انجام است در بحث اطلاع‌رسانی ضعف وجود دارد که باید با پیوست فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای همراه باشد و در این زمینه رسانه‌ها اهتمام کنند.

قاسم عزیززاده‌گرجی صبح امروز در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که در دفتر کارش با حضور تعدادی از مدیران رسانه‌های استان اظهار کرد: اهمیت انتخابات بر کسی پوشیده نیست؛ از عناصر توسعه‌ یافتگی  هر جامعه‌ای با مشارکت سیاسی مردم در انتخابات محک می‌خورد.

وی با بیان اینکه از مهم‌ترین ارکان پیشرفت هر جامعه میزان مشارکت مردم در انتخابات است،گفت: اگر این مشارکت اتفاق بیفتد به همان میزان اعتماد حقوقی و سرمایه‌های اجتماعی و ضریب امنیت کشور افزایش می‌یابد، به‌ویژه در شرایط حساس کنونی بالاتر می‌رود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر ضرورت جهادتبیین در حوزه خدمات دولت، اضافه کرد: در دولت سیزدهم اتفاقات خوبی رقم خورد که دغدغه این دولت رفع موانع و مشکلات مردم است و این روند بالطبع در استان‌ها دنبال می‌شود‌.

عزیززاده‌گرجی با تاکید بر اینکه باید ضعف‌ها جبران شود، خاطرنشان کرد: در بحث اطلاع‌رسانی ضعف وجود دارد که باید با پیوست فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای همراه باشد و در این زمینه رسانه‌ها اهتمام کنند.

وی با اشاره به آغاز به کار قرارگاه انتخاباتی رسام در استان مازندران، تصریح کرد: ۲۹ کمیته  ذیل قرارگاه رسام تشکیل شد و در حوزه‌های مخالف رای‌ اولی‌ها، کارگری و سایر ورود پیدا کردیم.

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه باید متناسب با ذائقه مختلف تولید محتوا داشته باشیم، اظهار کرد: از تولید آثار فاخر و نقطه‌نظرات در زمینه انتخابات استقبال می‌کنیم.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به اینکه باید ورود بهنگام در موضوعات داشته باشیم، گفت: باید دغدغه‌ها طرح شود و در این زمینه تصمیمات لازم گرفته شود.

عزیززاده گرجی با اعلام اینکه باید دغدغه و اولویت تمامی مدیران حوزه رسانه باشد، اظهار کرد: هنر یک فرد در انتقال موضوع و مفهوم خود به دیگران این بود چگونه مسأله خود را مسأله دیگران کند که راهکار آن بسیار مهم است.

وی ادامه داد: در کمیته اطلاع‌رسانی تنها بازتاب اخبار مهم نیست بلکه مهم بحث تولید محتوا از اهمیت بسزایی برخوردار است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران اضافه کرد: همچنین باید در حوزه مرجع‌شناسی کار شود که به حوزه تولید محتوا کمک می‌کند و در این زمینه اطلاع‌رسانی شفاف مهم است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با تاکید بر اینکه باید واقعیت‌ها برای مردم بازگو شود، اظهار کرد: در غیر این‌ صورت باتوجه به هجمه دشمنان دروغ ریشه می‌دواند و اثر تخریبی خود را به همراه خواهد داشت و خسارت‌آور است.

عزیززاده‌گرجی یادآور شد: لازم است پیگیر حل مشکلات باشیم، صرف‌نظر از پدیدار شدن مشکلات نقطه قوت ما این است در عین اینکه در دل مشکلات هستیم بدانیم چگونه باید عمل کنیم.

وی بیان کرد: در مسائل و مشکلات حوزه انتخابات باید تمرکزمان روی بحث انتخابات باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه فعال‌آن حوزه رسانه با ما همراه باشند، گفت: در فضای انتخابات همه باید مشارکت کنیم.

  • منبع خبر : فارس مازندران