به گزارش نکته آنلاین؛ حجت‌الاسلام بهرامی در نشست شورای اداری شهرستان ساری با تسلیت شهادت سردار سید رضی موسوی و فرا رسیدن سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت گفت : اهمیت حماسه نهم دی باید به درستی برای مردم تبیین شود تا حق مطلب ادا شود. وی با اشاره به اینکه خداوندبه […]

به گزارش نکته آنلاین؛ حجت‌الاسلام بهرامی در نشست شورای اداری شهرستان ساری با تسلیت شهادت سردار سید رضی موسوی و فرا رسیدن سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت گفت : اهمیت حماسه نهم دی باید به درستی برای مردم تبیین شود تا حق مطلب ادا شود.

وی با اشاره به اینکه خداوندبه پیامبر اسلام فرمود : مردم را با حکمت و موعظه حسنه به نورانیت رهنمون کن، افزود: گاهی یک موعظه مسیر یک انسان را عوض می‌کند و در تاریخ نیز نمونه‌های زیادی را داریم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با اشاره به اینکه ۱۰۳ خصلت از صفات مؤمن در بحارالانوار جلد ۶۴ صفحه ۳۱۰ آمده است تصریح کرد : خداباوری و خداناظری یکی از یکی از خصایص مهم محسوب می‌شود که انسان باید کمال خود را در این مسائل بداند.

وی خطاب به مدیران بیان کرد : شما باید نسبت به تمام نظام مسائل حوزه کاری خود شناخت و معرفت پیدا کنید و بردبار و صبور باشید و تکریم ارباب رجوع را به درستی ادا کرده و سعه صدر داشته باشید و اگر هم به شهرتی رسیدید خود را بالاتر از دیگران نبینید و هنگامی که قدرت یافتید عفو کنید