به گزارش نکته آنلاین ؛ استاندار مازندران در بدو ورود به این شهرستان باهمراهی امام جمعه، فرماندار آمل، نماینده مردم در مجلس و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان در گلزار شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل، با مقام شامخ شهدا تجدید میثاق کرد. هر یک از مدیران استانی در این […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ استاندار مازندران در بدو ورود به این شهرستان باهمراهی امام جمعه، فرماندار آمل، نماینده مردم در مجلس و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان در گلزار شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل، با مقام شامخ شهدا تجدید میثاق کرد.

هر یک از مدیران استانی در این سفر یک روزه در روستاهای آمل به خصوص مناطق کم برخوردار جهت بررسی و شناسایی مسایل و مشکلات مردم در روستاها حضور یافتند.

در ادامه نماینده عالی دولت در استان به محل اجرای ساخت شهرک صنفی خودرو در شهرستان آمل رفت که در زمین ۲۰ هکتاری توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی قرار است اجرا شود .

استاندار مازندران با اعلام اینکه  از این طرح حمایت خواهد کردگفت : با ایجاد شهرک صنفی نمایشگاه‌داران مشکل گره های ترافیکی شهر نیز مرتفع خواهد شد و اخذ مجوز آن فوری انجام شود که طی دوسال این شهرک ایجاد و به بهره برداری برسد.

در ادامه اجرایی شدن شبکه توسعه فیبر نوری به طول سه کیلومتر و اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی جمشید آباد آمل و گفتگو با صاحبان واحد‌های تولیدی شهرک و دیدار با مردم و بررسی نظام مسائل جمشید آباد  از دیگر برنامه های استاندار بوده است .

استاندار مازندران  از چند واحد تولیدی و صنعتی در آمل بازدید کرد وشناسایی واحد‌های تولیدی و گره گشایی از مشکلات را از جمله اهداف این سفر بیان کرد .

حسینی پور در حاشیه بازدید از شرکت آمارد ماشین طبرستان در شهرک صنعتی جمشیدآباد بخش دشت سراظهار کرد: در حال حاضر سرمایه در گردش مهمترین دغدغه و مطالبه واحد های صنعتی و تولیدی است که بانک ها در این زمینه باید همکاری لازم را انجام بدهند.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: در ستاد تسهیل که در هر سفر شهرستانی حضور پیدا میکنیم مهمترین مسائل این بنگاه‌ها در این ستاد مطرح و تصمیمات لازم جهت مرتفع شدن مشکلات با حضور مسئولین ارشد استانی گرفته میشود.

 

استاندار مازندران در ادامه به روستای گردشگری بلیران در بخش دست سر آمل رفت و پل ورودی روستا با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان افتتاح و پس از آن در جمع مردم و شوراها و دهیاران بخش دشت سر آمل حضور یافت.

همچنین دانش آموزان مدرسه با شور و شعف و با در دست داشتن پرچم پرافتخار ایران از استاندار مازندران استقبال کردند و حسینی پور از نزدیک مسائل مرکز آموزشی را بررسی کرد.

حسینی‌پور در ادامه در جمع مردم آمل در روستای بلیران گفت: دولت با تمام توان برای اشتغال پایدار در روستاهای مازندران، توسعه زیرساخت ها را در دستور کار قرار داده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه دولت سیزدهم زمینه سرمایه‌گذاری ۹۱ هزار میلیارد ریالی در صنعت برق مازندران را فراهم کرده است، مطرح کرد: اگر خواهان پیشرفت و توسعه پایدار در کشور هستیم باید تقویت زیرساخت‌ها را مد نظر قرار دهیم.

استاندار مازندران با اعلام اینکه این دولت در حوزه آب شرب، راه روستایی و خدمات زیر ساختی خدمات بسیار مطلوبی انجام داده است افزود: در دولت سیزدهم مشکلات یک هزار و ۴۰۰ روستای مازندران از نزدیک بررسی و واکاوی شد.

وی تصریح کرد: تا پایان سال جاری مدیران ارشد استان به تمامی روستاهای مازندران سفر و مشکلات آنها را بررسی خواهند کرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه روستاهای ما دارای پاک‌ترین جوانان هستند، اظهار کرد: آینده کشور باید به دست همین جوانان شایسته اداره شود.

حسینی پور تاکید کرد : روستاهای مازندران باید با ایجاد واحدهای تولیدی بزرگ همانند دامداری یک هزار راسی نقش مهمی در تولید داشته باشند و دولت با تمام توان از این واحدهای تولیدی دفاع خواهد کرد.

در ادامه استاندار مازندران در نشست با اقشار مختلف مردم ، خانواده های معظم شهدا و نخبگان و فعالان فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شهرستان حضور یافت و از نزدیک مسائل آنان را شنید و مورد بررسی قرارداد.

در پایان نیز حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و بررسی پروژه‌های عمرانی و نیمه تمام و جلسه شورای اداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی و بررسی و پیگیری و رفع مسائل پایان بخش برنامه های این سفر بوده است.

.