۲۲ برنامه های گرامیداشت ۹ دی با حضور آحاد مردم در قالب سخنرانی در محل مصلا و مساجد جامع و ۲ برنامه راهپیمایی در شهرهای استان برگزار می شود. بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران زمان، مکان و سخنران مراسم یوم‌الله ۹دی شهرهای استان مازندران به شرح ذیل اعلام شده است، بنابر این […]

۲۲ برنامه های گرامیداشت ۹ دی با حضور آحاد مردم در قالب سخنرانی در محل مصلا و مساجد جامع و ۲ برنامه راهپیمایی در شهرهای استان برگزار می شود.

بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران زمان، مکان و سخنران مراسم یوم‌الله ۹دی شهرهای استان مازندران به شرح ذیل اعلام شده است، بنابر این گزارش این مراسم در ساری مرکز استان روز جمعه ساعت ۱۸ در مصلای امام خمینی(ره) با سخنرانی سردار تهرانی مقدم برادر شهید بزرگوار تهرانی مقدم برگزار خواهد شد.

مراسم گرامیداشت ۹ دی در شهرستان قائمشهر فردا پنجشنبه هشتم دی ماه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر با سخنرانی آقای ابوالحسنی مسوول فرهنگی سپاه قدس کشور برگزارمی شود ، این برنامه در شهرستان بابل نیز فردا پنج شنبه ساعت ۱۰ صبح در آستانه امام زاده قاسم(ع) برگزاری می شود.

مردم آمل نیز روز جمعه ساعت ۱۰.۳۰ صبح درمصلای جمعه با سخنرانی دکتر مهدوی ریس اسبق دانشگاه پیام نور آمل حماسه ۹ دی را برگزاری می کنند ، این برنامه در نکا نیز روز جمعه همراه با برگزاری میز خدمت مدیران ساعت ۱۰.۳۰ صبح در مصلای امام خمینی(ره) با سخنرانی دکتر بابایی فرماندار این شهرستان برگزاری می شود.

حماسه ۹ دی در شهرستان بهشهر نیز روز جمعه ساعت ۱۱ صبح با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر اصغری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران و این برنامه درگلوگاه نیز روز شنبه دهم دی ماه ساعت ۱۰ صبح در مصلای جمعه و با سخنرانی دکتر کریمی نماینده محترم مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی برنامه ریزی شده است.

مردم جویبار روز جمعه ساعت ۱۱ صبح در مصلای الغدیر با سخنرانی کمال رستمعلی فرماندار شهرستان جویبار به استقبال این برنامه می روند ، این برنامه در بابلسر نیز روز جمعه ساعت ۱۰.۳۰ در صبح مصلای المهدی برگزار خواهد شد.

حماسه ۹ دی در فریدونکنار فردا پنجشنبه بعداز نماز مغرب و عشا در مسجد بقیه الله فریدونکنار و با سخنرانی سردار حسین رضا صادقی مشاور فرماندهی کل سپاه ، در محمودآباد روز جمعه ساعت ۱ صبح در مصلای جمعه ، در نور نیز فردا پنج شنبه ساعت ۱۹.۳۰ باعنوان میثاق با ولایت در حسینیه علی و فاطمه با سخنرانی استاد بی آزار تهرانی برگزاری می شود.

مردم نوشهر نیز دوشنبه هفته آینده دوازدهم دی ماه ساعت ۱۸ در مسجد جامع نوشهربا سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مشایخ امام جمعه این شهرستان حماسه ۹دی را گرامی خواهند داشت، و این برنامه در چالوس روز جمعه همراه با نماز مغرب و عشا در مهدیه این شهرستان برگزاری می شود.

حماسه ۹ دی ماه در عباس آباد روز جمعه ساعت ۱۱ صبح در مسجد جامع و با سخنرانی برادر پاسدار دکترفقیه عبداللهی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کلارآباد ، این برنامه در رامسر نیز روز جمعه ساعت ۱۹ در مسجد جامع ، در میاندرود روز جمعه ساعت ۱۰.۳۰ در مصلای نمازجمعه و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر اصغری ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران برگزار می شود.

مردم کلاردشت در غرب مازندران نیز روز جمعه ساعت ۱۰.۳۰ صبح در مسجد جامع با سخنرانی آقای کفشگر استاد حوزه و دانشگاه ۹ دی را گرامی می دارند ، این برنامه در سیمرغ نیز روز پنج شنبه ساعت ۱۸ بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلای جمعه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین تقی پور امام جمعه فریدونکنار برگزار می شود ، مردم کلار آباد نیز روز جمعه ساعت ۱۱ صبح در مسجد جامع با سخنران حجت الاسلام والمسلمین خطیبی کوشکک امام جمعه این شهرستان به استقبال برنامه ۹ دی می روند.

حماسه ۹ دی در سلمان شهر نیز روز جمعه ساعت ۱۱ صبح در مسجد جامع و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود موسوی آملی امام جمعه و مردم بخش دهفری شهرستان فریدونکنار نیز روز جمعه ۹ دی بعداز نماز مغرب و عشا همراه با یادواره شهدای شهر آستانه سرا در حسینیه سیدالشهدای شهر آستانه سرا با سخنرانی سردار میرشکار به استقبال این برنامه خواهند رفت.

طبق برنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران در دو نقطه از مازندران حماسه ۹ دی به صورت راهپیمایی برگزار می شود ، یعنی این برنامه در تنکابن روز جمعه از ساعت ۱۰.۳۰ صبح به صورت راهپیمایی از مصلای شهید بهشتی به سمت میدان امام(ره) خیابان طالقانی و مسجد جامع تنکابن و باسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین هدایتی امام جمعه محترم تنکابن برگزاری می شود، این برنامه در سوادکوه شمالی نیز روز جمعه ساعت ۱۰.۴۵ دقیقه صبح به صورت راهپیمایی از مسجد ولی عصر (عج) به سمت مسجد جامع سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه برگزاری خواهد شد.