به گزارش نکته آنلاین ؛ حسین احمدی با اعلام اینکه خبرنگاران مازندرانی می توانند آثار تولیدی خود را از ۵ دی ماه ۱۴۰۱ لغایت ۱۰ دی ماه ۱۴۰۲ به سامانه جشنواره به آدرس B2n.ir/abozar بارگذاری کنند، اظهارکرد: در راستای تسهیل دریافت آثار، خبرنگاران می‌توانند علاوه بر ارسال اثر از طریق سامانه، از طریق پیام‌رسان‌های داخلی […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ حسین احمدی با اعلام اینکه خبرنگاران مازندرانی می توانند آثار تولیدی خود را از ۵ دی ماه ۱۴۰۱ لغایت ۱۰ دی ماه ۱۴۰۲ به سامانه جشنواره به آدرس B2n.ir/abozar بارگذاری کنند، اظهارکرد: در راستای تسهیل دریافت آثار، خبرنگاران می‌توانند علاوه بر ارسال اثر از طریق سامانه، از طریق پیام‌رسان‌های داخلی نیز آثار خود را به جشنواره ابوذر ارسال کنند.

وی افزود: شماره ۰۹۳۰۴۰۵۵۸۰۵ در بستر ایتا و روبیکا آماده دریافت آثار خبرنگاران است.

دبیر پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران یادآور شد: این رخداد رسانه ای در ۱۰ قالب گزارش، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، عکس، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست توسط سازمان بسیج رسانه استان برگزار می شود.

احمدی با اشاره به اینکه هر خبرنگار می تواند در ۳ بخش و هر بخش ۳ اثر ارسال کند، یادآور شد: آثار ارسالی بیش از تعداد مدنظر، مورد داوری قرار نخواهد گرفت. همچنین عکاسان خبری نیز می‌توانند ۶ قطعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی گفت: خبرنگاران باید آثار خود را در ۱۱ محور شعار سال “مهار تورم، رشد تولید”، جهاد، ایثار و شهادت، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، امیدآفرینی و راویان پیشرفت، خانواده، جامعه، فرزندآوری، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، کشاورزی، منابع‌طبیعی و محیط‌زیست در سامانه بارگذاری کنند.

احمدی با اعلام اینکه بخش ویژه جشنواره امسال به فلسطین اختصاص یافته است، افزود: “فلسطین، طوفان الاقصی، مقاومت” عنوان بخش ویژه جشنواره پنجم است و خبرنگاران می توانند علاوه بر ۳ بخش، در بخش ویژه هم ۳ اثر دیگر ارسال کنند.

دبیر پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران با اعلام اینکه در نظر داریم همچون جشنواره قبلی، کتاب جشنواره همزمان با اختتامیه منتشر و توزیع شود، ادامه داد: انتشار کتاب جشنواره‌های سوم و چهارم، رضایت اهالی رسانه را در پی داشت و سند ماندگاری در عرصه خبر باقی ماند.

احمدی خاطرنشان کرد: در دسترس قرار گرفتن آثار برتر، موجبات شفاف سازی جشنواره را فراهم خواهد کرد.
انتهای پیام/