به گزارش نکته آنلاین متن پیام بدین شرح است؛ حضرت ام البنین (سلام‌الله علیها)، بزرگ بانویی است که با بردباری در برابر شهادت همسر و فرزندان خویش و ادای دین به اسلام در زمره فداکارترین مادران و همسران شهدا قرار گرفت.   مادران و همسران شهدا، پیروان راستین راه حضرت ام البنین(سلام الله علیها) در عرصه […]

به گزارش نکته آنلاین متن پیام بدین شرح است؛

حضرت ام البنین (سلام‌الله علیها)، بزرگ بانویی است که با بردباری در برابر شهادت همسر و فرزندان خویش و ادای دین به اسلام در زمره فداکارترین مادران و همسران شهدا قرار گرفت.

 

مادران و همسران شهدا، پیروان راستین راه حضرت ام البنین(سلام الله علیها) در عرصه جهاد و شهادت هستند، بی تردید، حضور پربرکت این عزیزان، نگهدارنده و پرورش دهنده پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

 

جایگاه مادران و همسران شهدا همچون حضرت ام البنین(سلام الله علیها) جایگاهی والا و درخور ستایش  است، راه و مسیری که شهدا از صدر اسلام تاکنون طی کرده اند همواره پر رهرو و ترویج کننده هرچه بیشتر اصول انسانیت و آزادگی در سراسر جهان می باشد.

 

اینجانب سیزدهم جمادی الثانی، ۶ دی ماه که یادآور روزی غم انگیز، روزی که در آن مادری فداکار و بانویی باعظمت از تبار دلاوران، به سوی معبود پر کشید. روز وفات حضرت ام البنین (س) را خدمت مادران و همسران شهدا، خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان تسلیت عرض می نمایم.