به گزارش نکته آنلاین در پیام محمد علیزاده آمده است؛ بسم رب الشهداء و الصدیقین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اسطوره غیرت و شجاعت و در بیانی جامع قهرمان ملی ماست. مکارم و سجایای اخلاقی، او را به شخصیتی ممتاز و کم‌نظیر در بین دوست و دشمن بدل ساخته است. او سرباز مخلص و بی […]

به گزارش نکته آنلاین در پیام محمد علیزاده آمده است؛

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اسطوره غیرت و شجاعت و در بیانی جامع قهرمان ملی ماست. مکارم و سجایای اخلاقی، او را به شخصیتی ممتاز و کم‌نظیر در بین دوست و دشمن بدل ساخته است. او سرباز مخلص و بی ادعای ولایت بود و از همین رهگذر نیز قهرمان ملیِ ایران اسلامی شده است. بدون شک راهی که او و همرزمان شهیدش در حمایت از مظلومان و مبارزه با مستکبران جهان در پی‌ گرفتند ادامه خواهد داشت.

سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی که سال‌ها عمر پربرکت خود را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و ایران اسلامی و همچنین ملت مظلوم جهان اسلام گذرانده بود، بامداد جمعه در حالی به درجه رفیع شهادت نائل آمد که ملت ایران را در سوگ خود نشاند.

این قهرمان ملی چه در دوران دفاع مقدس و چه دوران بعد از جنگ و به ویژه در مقابله با فتنه داعش، آن‌چنان حضوری موثر و دشمن شکن داشت که سلطه‌گران ضد انسانیت و بشریت هر روز نقشه‌ای برای از میان برداشتن او می‌کشیدند.

اینجانب شهادت ناجوانمردانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله (عج)، امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، خانواده محترم سلیمانی و خانواده معزز شهدا تبریک و تسلیت می‌گویم و از درگاه الهی برای تمام امت اسلام صبر و شکیبایی مسألت دارم.