با هدف مشکلات و رفع موانع تولید؛ مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا با مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ استان دیدار کرد

به گزارش نکته آنلاین ؛ مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا با همراهی فرمانده حوزه بسیج کارگری شهرستان ساری و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای صنایع چوب و کاغذ با مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار و نشستی صمیمی به مشکلات و رفع موانع تولید این شرکت نیز پرداخته شد.

حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران اظهار داشت: در یکسال گذشته با کاهش تعطیلی شرکت ها و کارخانجات و مراکز تولیدی، شاهد کاهش بیکاری و در پی آن کاهش معضلات اجتماعی بوده ایم.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت های گسترده شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و لزوم اجرا شدن طرح های توسعه ای این شرکت، گفت: در مواردی که به ایجاد بسترهای جدید در شرکت چوب و کاغذ مازندران کمک می کند آماده همکاری هستیم.

در ادامه نیک نژاد مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز اظهار کرد: شرکت چوب و کاغذ مازندران از زیرساخت های علمی مناسبی برخوردار است که شرایط نقدینگی این شرکت را باید بهبود بخشیم.

وی کاهش تخصیص برق مصرفی را یکی از مشکلات اصلی شرکت چوب و کاغذ در تابستان سال جاری اعلام کرد که با این مقدار صرفا یک واحد تولیدی فعال خواهد ماند .