فرماندار مرکز استان از تایید صلاحیت ۷۱ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ نوبخت در همایش آموزش انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در مرکزاستان گفت :  ۷۱ نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای ساری و میاندورود تایید صلاحیت شدند.

این مسئول با اشاره به اینکه  بدنبال مشارکتِ مشفقانه و حضور آگاهانه مردم در جهت تحقق اصلِ دموکراسی آگاهانه و شرافتمندانه هستیم اعلام کرد: ۵۴۳ شعبه اخذ رأی در مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های ساری و میاندورود آمادگی کامل جهت برگزاری انتخاباتی سالم، منظم و قانون‌مند را دارند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های ساری و میاندورود  اظهار کرد : بنا بر فرمایش رهبری معظم انقلاب اسلامی اسلامیت و جمهوریت روح حاکم برکلّیه اصول قانون اساسی مالست و ما نیز در چارچوب اسلامیت و جمهوریت نظام با عدالت محوری، توسعه نشاط و آرامش سیاسی در جامعه و صیانت از حقوق ملت گام برمی داریم‌.

 

فرماندار شهرستان ساری  با بیان اینکه برگزاری همایش های تخصصی آموزش برای اعضای هیات اجرایی مرکز حوزه های انتخابیه شهرستان های ساری و میاندورود زمینه ساز اشرافیت کامل اعضا بر قانون و فرایند انتخابات خواهد شد گفت: در سه حوزه اصلی آموزشی، راهبردی و اجرایی در این مرکز حوزه انتخابیه اقدامات خوبی جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه انجام شده است.