فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از۱۰۰۰ برنامه در موضوعات فرهنگی، اجتماعی،هنری،خدماتی و سازندگی،ورزشی،سیاسی در سطح پایگاههای بسیج برگزار می شود.

به گزارش نکته آنلاین، سرهنگ سید ابراهیم شریفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری، گفت:  بسیج انقلاب اسلامی ایران را برآمده از مکتب سرخ عاشورا خواند و افزود : ایران اسلامی چهل و‌پنجمین سالگرد پیروزی خود را در حالی جشن می گیرد که روز به روز بر اقتدارش افزوده می شود.

وی در ادامه اذعان داشت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از۱۰۰۰ برنامه در موضوعات فرهنگی، اجتماعی،هنری،خدماتی و سازندگی،ورزشی،سیاسی در سطح پایگاههای بسیج برگزار می شود.

شریفی ادامه داد : المپیاد فرهنگی ورزشی،دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهدا،تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهدا در قالب عطر افشانی گلزار شهداء،برگزاری جشن انقلاب و جشن زنان فجر آفرین،پخش مستند انقلاب۵۷، برپایی تریبون آزاد با موضوع جهاد تبیین، اجرای کافه گفتگو،نشستهای بصیرتی و روشنگری در قالب جهاد تبیین با موضوع حضور حداکثری و مشارکت آگاهانه، اجرای نمایشنامه فرشتگان ۴۵ ساله،افتتاح مسکن محرومین، تهیه و توزیع سبد کالا،همایش تجلیل از گله داران عشایر، برگزاری یادواره های شهدا،برپایی پویش خاطره مادربزرگ، افتتاح طرحهای اقتصاد مقاومتی بویژه پروژه آبرسانی به مناطق محروم و برپایی سیر نمایشگاهی دوران پهلوی مهمترین برنامه های دهه مبارک فجر در سطح پایگاههای مقاومت بسیج شهرستان ساری می باشد.

شریفی در پایان خاطر نشان کرد : ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در حالی به استقبال جشن انقلاب می روند که مهیای خلق حماسه ای دیگر در ۱۱ اسفند و شرکت در انتخابات هستند تا نشان دهند که پای آرمانهای امام و شهدا در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت قدم مانده اند.