مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران، گفت: مبلغ ۴۹۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات زیرساختی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در میاندورود اختصاص یافت.

به گزارش نکته آنلاین ؛ اسماعیل اعزی، بیان داشت: در راستای سفر شهرستانی استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان به میاندورود ۲۲۰ میلیارد ریال جهت پوشش اینترنت پرسرعت تلفن همراه برای روستاهای سرتا، جناسم، سنکوه، وارمی، بازیارخیل و موسی کلا اختصاص یافت.

وی افزود: همچنین در این سفر اجرای طرح فیبر نوری به طول ۱۷ کیلومتر برای روستاهای بالادست شهرستان میاندورود با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال نیز در این سفر تخصیص یافت.

اعزی اظهار داشت: اعتباری به مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال جهت رفع مشکل ارتباطات تلفن همراه در مناطق روستایی بخش گهرباران نیز از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به تصویب رسید.

حدود ۵۰۰ میلیارد ریال برای طرح‌های ارتباطاتی مازندران در میاندورود اختصاص یافت

در نوزدهمین سفر شهرستانی استاندار مازندران که ۲۵ دی ماه جاری برگزار شد، بازدید از طرح های عمرانی شهرستان، برپایی جلسه با نمایندگان اقشار برای بیان دیدگاه ها و مشکلات مردم، بررسی عملکرد ادارات و شناسایی نقاط ضعف و قوت، جلسه با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی، بررسی فعالیت اقتصادی با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی و برگزاری شورای اداری برنامه ریزی شده بود.

در این سفر علاوه بر شناسایی نظام مسایل روستاها، مصوبات نیز در جلسات شورای اداری به تصویب رسید.