معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: بیش از ۴۰ هزار مددجوی مازندرانی از خدمات درمانی این نهاد بهره مند شدند. 
وی افزود: خدمات درمانی شامل پرداخت فرانشیز مددجویان، تامین تجهیزات بیماران صعب‌العلاج ،خاص و زمین‌گیر است.معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت در ۹ ماهه سال۱۴۰۲ بالغ بر ۱۶میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

این مسئول تصریح کرد:۳ هزار و ۵۳ بیماران خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارد و به آنان خدمات دارویی، پاراکیلینیک،  بیمارستانی، توانبخشی و بهداشتی در طول سال ارائه می شود.

وی به پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای ۲ هزار و ۵۳۶ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال اشاره کرد و گفت: برای هزار و ۹۰۳ مددجو بیمه شده روستایی و عشایری حق بیمه پرداخت شده است.

عمادی گفت: در ۹ ماهه سالجاری بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۸۵۱ میلیون تومان برای بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرحهای اشتغال و مبلغ ۲ میلیارد و۱۱۲ میلیون تومان برای بیمه روستایی و عشایری مددجویان پرداخت شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران افزود: سال قبل ۱۵۳ مددجو و در۹ ماه سال‌جاری ۱۶۷ مددجو از طریق بیمه تامین اجتماعی بازنشسته شده و از چرخه حمایتی امداد خارج شدند.

این مسئول بیان داشت: هزار و ۳۵۰ مادر باردار و شیرده در راستای پیشگیری از سوءتغذیه از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

عمادی ترکامی گفت: دراین ۹ ماه دو میلیارد و ۹۵۵میلیون تومان برای پیشگیری از سوء تغذیه کودکان مادران باردار و شیرده هزینه شده است.