سیدمحمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران؛ روز شنبه ۲۸ بهمن ماه، در بیست و دومین سفر شهرستانی در راس هیاتی از مدیران استان به نور می رود.

به گزارش نکته آنلاین ؛ سیدمحمود حسینی‌پور، مقام عالی دولت در مازندران؛ روز شنبه ۲۸ بهمن ماه، در بیست و دومین سفر شهرستانی در راس هیاتی از مدیران استان به نور می‌رود. ‎

استاندار مازندران، در این سفر با حضور در گلزار شهدای نور با آرمان‌های گلگون کفنان انقلاب اسلامی تجدید میثاق و به مقام شامخ شهیدان والامقام ادای احترام خواهد نمود.

آئین کلنگ‌زنی مسکن ملی ۲۵۰ واحدی، بازدید از پروژه جاده کمربندی نور – رویان، بازدید از گلخانه تولید داروهای مکمل درمان دیابت و کم‌خونی، بازدید از پروژه گردشگری اودیما و نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی در روستای کچل‌ده بخشی از برنامه‌های سفر بیست و دوم استاندار به نور خواهد بود.

استاندار در ادامه این سفر با اقشار مختلف مردم خانواده شهدا و نخبگان در نور دیدار خواهد کرد.

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی این منطقه برنامه بعدی استاندار است.

در این سفرهای شهرستانی، هر یک از مدیران با حضور در دو تا سه روستای این شهرستان، مسائل و مشکلات مردم و روستاها را بررسی و شناسایی می‌کنند و آنها را برای جمع‌بندی و تصمیم‌سازی جهت برون‌رفت از آنها در جلسه شورای اداری با حضور استاندار ارائه می‌دهند تا مسائل در زمان های تعیین شده و با راهکارهای مصوب، حل و رفع شود.

مصوبات این جلسات به دستگاه‌های متولی ابلاغ و پیگیری‌های لازم برای اجرای آن با جدیت صورت خواهد گرفت.