فرماندار چالوس با بیان اینکه بیش از ۷۰۰ برنامه در دهه فجر امسال در شهرستان چالوس برگزار خواهد شد گفت : ۴۶ پروژه به ارزش ۵۴۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان طی این ایام مبارک افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ محمد شریفی فرماندار شهرستان چالوس در نشست خبری به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ۱۴۰۲ با اصحاب رسانه اظهار داشت: درمجموع ۴۳پروژه با اشتغال ۲۸نفر با اعتباری بالغ بر ۳۸۹میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان درایام دهه مبارک فجر  افتتاح خواهد شد.

فرماندار چالوس با اشاره و تاکید بر کد دار کردن پروژه ها افزود: کد دار کردن پروژه ها یکی از راهکارهای افزایش اعتبار است و بر این اساس در دهه فجر بیش از ۷۰۰ عنوان برنامه فرهنگی ،عمرانی و اجتماعی در شهرستان چالوس تهیه شده است که اجرای دو طرح هادی به ارزش ۳۵میلیارد ریال و دوچمن مصنوعی و زمین ورزشی روستای گویتر و خانه سرایداری از جمله این طرح ها است.

فرماندار چالوس با اشاره به تاخیر پروژه هایی مانند زیرگذر نواب چالوس افزود: با گذشت ۷ سال این پروژه در دست اجرا است و نظارت ها برای تسریع و پیشرفت پروژه بیشتر شده است.

شریفی با اشاره به اینکه در کمیته برنامه ریزی شهرستان چالوس بودجه حدود ۶۰ میلیارد تومان در سال جاری مصوب شده بود افزود: با هماهنگی و پیگیری دستگاه های اجرایی می توان این مبلغ تا ۱۰۰۰میلیارد تومان افزایش پیدا کند

فرماندار چالوس در پایان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی و مدیران به دنبال جلسات نباشند و پروژه های زمین مانده را مورد پیگیری جدی قرار دهند.

خبرنگار : الهام برخیان

  • نویسنده : الهام برخیان