استاندار مازندران، در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی با مجاهدت امام راحل (ره) و جانفشانی های شهدای والامقام به پیروزی رسید و درخت تناور انقلاب با خون شهدا آبیاری شد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ سیدمحمود حسینی پور روز پنجشنبه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر ابتدا بر سر مزار شهدای انقلاب حاضر شد و بانثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

قرائت زیارتنامه شهدا در جوار مزار شهدای اوایل انقلاب با حضور استاندار مازندران، مدیران کل مجموعه استانداری، فرماندارساری و شماری از مسوولان استانی و شهرستانی، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از جمله برنامه های در نظر گرفته شده بود.

استاندار مازندران در ادامه بر سر مزار شهدای جنگ تحمیلی نیز حضور یافت و با نثار گل و قرائت فاتحه، علاوه بر تجدید عهد و پیمان با آرمان های والای شهدا، به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

فرماندار ساری در این آیین گفت: امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی را در کشورمان پایه گذاری کردند.

محمدعلی نوبخت با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر با بیان اینکه انقلاب اسلامی به مردم ایران عزت و کرامت بخشید، افزود: در طول ۴۵ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب، اقشار مختلف مردم با حضور موثر در عرصه های مختلف نشان دادند که همچنان دوستدار و دلداده نظام اسلامی هستند.

وی اظهار کرد: در دولت مردمی سیزدهم تلاش می شود با اقدام جهادی در راستای ارایه خدمت بی منت به مردم گام برداریم.