فرمانده سپاه ناحیه گلوگاه برنامه‌های دهه فجر شهرستان را در قالب ۳۰۰ برنامه عنوان کرد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ فرمانده سپاه ناحیه گلوگاه با اشاره به اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه در دهه مبارک فجر توسط سپاه گفت: این تعداد از برنامه در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی و ورزشی است که با تلاش بسیجیان و سپاه برگزار خواهد شد.

سرهنگ دوم پاسدار علی حسنعلی‌زاده فرمانده سپاه ناحیه گلوگاه در گفت‌و‌گو با این خبرگزاری با اشاره به اجرای ۳۰۰ برنامه در دهه مبارک فجر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: این تعداد از برنامه در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی و ورزشی است که با تلاش بسیجیان و سپاه به بهره‌برداری می‌رسید.

حسنعلی‌زاده با بیان اینکه اولین دوره مسابقات کشتی گرامیداشت دهه فجر در گلوگاه برگزار می‌شود، تصریح کرد: نخستین دوره مسابقات کشتی گرامیداشت جام فجر باحضور تیم‌های جویبار، بابل، بهشهر، کردکوی و گلوگاه بمناسبت ایام الله دهه فجر و پیش کنگره سرداران و ده‌هزار و چهارصد شهید استان مازندران در شهرستان گلوگاه برگزار خواهد شد.

وی با اعلام دیگر برنامه‌های سپاه ناحیه گلوگاه در دهه فجر بیان کرد: عطرافشانی قبور مطهر شهدا، رژه خودرویی در سطح شهرستان، افتتاح یک باب مسکن مددجو کمیته امداد، برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی، نشست‌های بصیرتی و دیدار با خانواده‌های شهدا تنها بخشی از برنامه‌های دهه فجر است.