بانک توسعه تعاون استان مازندران در جهت حمایت مالی از بنگاههای اقتصادی استان از ابتدای سال جاری به منظور حفظ و بهبود اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید و ارتقای ظرفیت های بخش تعاون در بخش های مختلف اقتصادی بیش از ۳۰ هزارمیلیارد تسهیلات پرداخت نمود. ‎

اکبری، مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان مازندران با بیان مطلب بالا گفت: در مسیر واقعی حمایت از تولید و اشتغال در اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری بیش از ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی، صنعت، گردشگری و واحدهای صادرات محورپرداخت تسهیلات داشته ایم.

وی از پرداخت بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند آوری در بانک توسعه تعاون استان مازندران خبر داد و افزود: در راستای تسهیل شرایط ازدواج جوانان و تحکیم بنیان خانواده و جوانی جمعیت و اشتعال جوانان در قالب مشاغل خانگی به بیش از ۱۰۰۰ نفر در قالب عقد قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت گردید.

اکبری با تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: همزمان با ایام الله دهه فجر بیش از ۵۰ طرح در بخش های مختلف اقتصادی با مشارکت بانک توسعه تعاون استان مازندران در شهرستان های مختلف استان به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در این بانک، گفت: بانک توسعه تعاون استان مازندران درجهت حمایت از بنگاههای اقتصادی استان در بخش های مختلف اقتصادی، صنعت، معدن، کشاورزی، گردشگری و تعاون در قالب طرحهای ایجادی، تکمیلی، توسعه ای و سرمایه در گردش در مناطق برخوردار و کم برخوردار از محل اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ تا پایان سال جاری نسبت به پرداخت تسهیلات بیش از ۲۳۰۰میلیارد اقدام خواهد نمود.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان مازندران در پایان، تاکید کرد: ما امسال با حمایت ویژه مدیرعامل بانک توسعه تعاون، بیشترین تسهیلات را در بخش های مختلف اقتصادی در کشور پرداخت و حمایت بسیار خوبی از حوزه اشتغال و بنگاههای اقتصادی در استان داشتیم.