مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به ۲۸ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان گفت: تلاش می کنیم در صورت تحقق اعتبارات همه پروژه ها را تا دهه فجر سال آینده تکمیل نماییم.

به گزارش نکته آنلاین ؛ با حضور استاندار مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر مسئولان آیین افتتاح همزمان و وبیناری ۲۲ پروژه ورزشی در سالن ورزشی شهدای ارطه شهرستان قائمشهر برگزار شد .

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان در آیین بهره برداری از پروژه های ورزشی استان مازندران گفت : در حالی ۲۲ پروژه ورزشی به یمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ۲۲ بهمن افتتاح می شود که از کلنگ زنی برخی از پروژه ها بیش از ۱۰ سال گذشته بود.

وی با اشاره به توسعه چشمگیر حوزه ورزش و جوانان پس از پیروزی انقلاب بیان داشت؛ قبل از انقلاب اسلامی در مازندران ۲۴ مجموعه ورزش وجود داشت که اکنون این اماکن به بیش از ۵۷۰ رسیده و قبلا از انقلاب فقط ۱۰ هیات ورزشی استانی در مازندران فعال بود و اکنون به ۵۵ هیات ورزشی افزایش یافت.ر

جبی با اشاره به رشد شتابان در حوزه ورزش همگانی نسبت به قبل از پیروزی انقلاب گفت : حضور مردان و زنان در ورزش همگانی صفر بود که اکنون به ترتیب ۳۶ و ۳۲ درصد در برنامه های ورزش همگانی مشارکت می کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد؛ در زمان قبول مسئولیت در اداره کل ورزش و جوانان در کل استان ۶۸ پروژه نیمه تمام داشتیم که با افتتاح پروژه های ورزشی در این مدت اکنون فقط ۲۸ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان داریم که تلاش می کنیم در صورت تحقق اعتبارات همه ی پروژه ها را تا دهه فجر سال آینده تکمیل نماییم.

وی استفاده از ظرفیت خیرین را در توسعه زیرساخت ها مورد توجه قرار داد و گفت : تاکنون ۱۵ میلیارد تومان کمک مردمی برای تکمیل پروژه های ورزشی جمع شد و با تشکیل خیرین ورزشی در مازندران بدنبال افزایش حضور مردم در ساخت اماکن ورزشی هستیم.

علی رجبی با اعلام اینکه طی ماه‌های اخیر کفپوش ۱۷ سالن ورزشی در مازندران تعویض شد بیان داشت؛ با توجه به تاکیدات دولت محترم درخصوص عدالت اجتماعی بیشتر پروژه های ورزشی در روستاها تکمیل شده است تا جوانان مازندرانی در سراسر استان امکان بهره مندی از فضاهای مناسب ورزشی را داشته باشند