فرشید سِگار عکاس و مستندساز خبری مازندران توانست رتبه نخست بخش چندرسانه‌ای جشنواره ملی کتاب و رسانه را کسب کند.

به گزارش نکته آنلاین ؛ فرشید سِگار عکاس و مستندساز خبری مازندران توانست رتبه نخست بخش چندرسانه‌ای بیست و یکمین جشنواره ملی کتاب و رسانه برای اثر « این قریه خادم کتاب است» را کسب کند.

عصر امروز آیین اختتامیه بیست و یکمین جشنواره کتاب و رسانه با حضور هاشمی جانشین وزیر فرهنگ، احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ، مهدی پور معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ، رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، عابدینی معاون امور استان‌های صداوسیما ، ابراهیمی مدیر کل امور چاپ و نشر وزارت ارشاد و دیگر مدیران حوزه کتاب و رسانه در سالن مهر و ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار و از برگزیدگان آثار فاخر و برتر این جشنواره تجلیل شد

در این آئین که از برگزیدگان محورهای نوزده‌گانه جشنواره تجلیل شد، فرشید سِگار عکاس و مستندساز خبری مازندران توانست رتبه نخست بخش چندرسانه‌ای جشنواره ملی کتاب و رسانه را کسب کند.

امسال هزار و ۴۵۰ اثر از ۳۶۰ نفر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در مراسم اختتامیه، از ۱۲ برگزیده در سه محور اصلی «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، «رسانه‌های دیداری و شنیداری» و «رسانه‌های اجتماعی» قدردانی شد.

لازم به ذکر است ؛ فرشید سِگار به عنوان مدیر مسوول پایگاه خبری نُکته آنلاین و  دبیر بخش چند رسانه ای پایگاه خبری تحلیلی بلاغ مازندران در بخش عکس و مستند حوزه خبر استان فعال است.