در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری رزمایش بررسی آماده بکاری مولدهای برق اضطراری به صورت همزمان در سطح شهرستان های غرب مازندران برگزار شد.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران، در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری رزمایش بررسی آماده بکاری مولدهای برق اضطراری به صورت همزمان در سطح شهرستان های غرب مازندران برگزار گردید و ١٧ مرکز حساس مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس بابایی در حاشیه این رزمایش سراسری که با حضور نمایندگان استانداری و دفتر پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مراکز و سازمان‌ها حساس در شرایط اضطراری باید برق خود را توسط مولدهای اضطراری تامین کنند و نکته مهم در انجام اینگونه رزمایش ها سنجش میزان آمادگی این مراکز می باشد که در زمان‌های بحرانی ارایه خدمات به مردم دچار وقفه نگردد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در این رزمایش ١٧ مرکز حساس مورد بررسی قرار گرفت و نقاط قوت و قابل بهبود این مراکز شناسایی شده و تمهیدات لازم جهت برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات پیش روی اخذ گردید.

رئیس هیئت مدیره به اقدامات این شرکت در راستای تامین برق پایدار و مطمئن مراکز حوزه های انتخاباتی و مراکز حساس اشاره داشت و تاکید کرد: این رزمایش، دومین رزمایش بررسی آماده بکاری مولدهای برق اضطراری در سال جاری بوده که نسبت به رزمایش قبلی پیشرفت های قابل توجهی حاصل گردیده است.

مهندس بابایی انتخابات را نمادی از قدرت نظام اسلامی و تحقق مردم سالاری دینی دانست و از همه مردم به ویژه خانواده بزرگ صنعت برق غرب مازندران جهت حضور آگاهانه و حداکثری در این عرصه سرنوشت ساز دعوت نمود.