بهره برداری از طرح گازرسانی به ۹ روستای بخش مرزن آباد چالوس در پنجمین روز گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور استاندار مازندران و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی آغاز شد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ رییس شرکت گاز غرب مازندران روز دوشنبه در حاشیه آیین بهره برداری این طرح، افزود: برای گازرسانی به این روستاها ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

هژبر جوادی اظهارداشت: ۲ هزار خانوار اهالی روستاهای مرزن آباد از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

به گفته وی در ۲ سال گذشته توجه ویژه ای در بخش گازرسانی به شهرستان های غرب مازندران شده است.

استاندار مازندران در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگاران، اطلاع رسانی صادقانه خدمات دولت به مردم را خواستار شد و گفت: در ۲ سال گذشته دولت خدمات زیادی در بخش روستاهای کشور و این استان انجام داده است.

سیدمحمود حسینی پور افزود: همه مدیران دستگاه های اجرایی خدمات دولت مردمی سیزدهم را در بخش های مختلف احصا و به مردم معرفی کنند.

به گفته وی روستاییان امروز از خدمات ارایه شده دولت مردمی بهره مند هستند؛ البته روستاهای این استان نیازمند توجه بیشتر هستند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در سایه عزم و اراده مردم روستاها شکل یافته و نکته مهم این که بیشتر شهدا از روستاها هستند و در آستانه چهل و پنجمین سالگشت پیروزی جمهوری اسلامی هستیم و همه باید برای تامین نیازها و رفع مشکلات تلاش کنند.

حسینی پور اضافه کرد: در زمان حاضر حدود ۹۸ درصد روستاها از مزیت گاز، آب، درمان، جاده سازی، ارتباطات برخوردار هستند و بسترسازی برای آگاهی بخشی افکار عمومی، تعیین سرنوشت به دست خودشان از شاخصه های انقلاب اسلامی بوده است.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران هم میزان اعتبار صرف شده برای عملیات گازرسانی خطوط انتقال در دولت سیزدهم را ۴۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

طرح گازرسانی به ۹ روستای مرزن آباد چالوس به بهره‌برداری رسید

قاسم مایلی در گفت و گو با خبرنگاران افزود:‌ در ۲ سال اخیر ۱۲۰ هزار مشترک به مجموع یک میلیون و ۵۵۰ هزار مشترک قبلی اضافه شده است.

وی ادامه داد:‌ ۹۰۰ کیلومتر خطوط لوله تغذیه و توزیع گاز در مازندران اجرا شد که به ویژه این خطوط در مناطق محروم و سخت گذر انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت:‌ همچنین در این مدت ۵۰۰ مشترک صنعتی به مجموع یک هزار و ۵۰۰ مشترک صنعتی استان اضافه و به سه هزار مشترک زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، ‌بهزیستی و جانبازان اشتراک رایگان گاز ارائه شد