نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه عشق علی (ع) باید سرآغاز و سرچشمه الگوی زندگی ما باشد گفت: عشق و ارادت به علی (ع) و فرزندانش این انقلاب را پیروز گرداند علت مخالفت دشمنان نیز این است که عشق این خاندان را با منافع خودشان در تضاد می‌بینند.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در مراسم جشن میلاد حضرت (علی علیه السلام) در دفتر نماینده ولی فقیه در استان، اظهار کرد: سرلوحه صحیفه و نامه عمل مومن محبت به امیرالمومنین (ع) است و عشق علی (ع) باید سرآغاز و سرچشمه الگوی زندگی ما باشد.

وی افزود: ما به این محبت افتخار می‌کنیم و خدا را شاکریم که ما را علی‌شناس و علی باور قرار داده است، آدرسی که پیامبر خدا به دستور خدا در غدیر خم داده که بعد از ما کجا باید برویم ما رفتیم و به صاحبانش عشق ورزیده و آنها را باور کردیم و آن هم خانه علی و فاطمه الزهرا (علیهماالسلام) بود، خیلی‌ها این آدرس را گرفتند اما آدرس‌های غلط در پیش گرفتند.

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: امروز هم در فضای مجازی و فضای عینی آدرس‌های غلط زیاد داده می‌شود، مهم این است که آدرس درست را پیدا کنیم اینکه به چه کسی نزدیک و از چه کسی دور شویم را بدانیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: امروز به برکت همین عشق به علی و فرزندان علی (ع) انقلاب اسلامی در این سرزمین عشق و ارادت، پرچمش چهار دهه و اندی به همت یکی از فرزندانش برافراشته شده است، پیروزی در دفاع مقدس و دفاع از حرم به برکت همین عشق بوده است.

امام جمعه ساری تاکید کرد: علت اینکه دشمنان ما با این بیت (ع) و دودمان مخالفت کرده و دشمنی می‌ورزند این است که عشق این خاندان را با منافع خودشان در تضاد و ناسازگار با استکبار می‌بینند.