فرماندار مرکز مازندران گفت: فاز نخست پروژه پارک جنگلی شهید نوبخت(سکوتپه) در ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
️فرماندار ساری ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان منابع طبیعی کشور و تقدیر از مجموعه اقدامات دستگاه های متولی و اجرایی گفت: پارک جنگلی شهید نوبخت(سکوتپه) با داشتن وسعتی هزار و ۲۶۰ هکتار یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های جنگلی حاشیه شهری ایران بشمار می‌آید و با توجه به روند عملیات اجرایی آن، فاز نخست در ایام‌الله دهه فجر امسال تکمیل و بهره‌برداری عمومی جهت دسترسی شهروندان و هموطنان خواهد رسید.وی در ادامه به پروژه‌ها و برنامه‌های قابل اجرا در این پارک جنگلی اشاره کرد و افزود: پیست دوچرخه‌سواری، کلبه اقامتی، زمین بازی کودکان، سکوی پرنده نگری، جاده سلامت، رستوران، برج دیدبانی و زمین‌های ورزشی در این پارک جهت استفاده عموم مردم تعبیه شده است.

نوبخت خاطرنشان کرد: بنای ما در مرکز استان توسعه فضای سبز و پارکهای شهری و جنگلی با هدف ایجاد نشاط و انگیزه اجتماعی، آرامش، گذران اوقات فراغت و سلامت و تندرستی جوانان، نوجوانان و خانواده‌ها در فضای امن و مناسب است.

فرماندار ساری خاطرنشان نشان کرد: عملیات راهسازی و بهسازی مسیرها و تامین روشنایی و گازرسانی به پارک جنگلی شهید نوبخت(سکوتپه) نیز در دست اجراست.

وی در ادامه افزود: از اهداف اجرای این طرح می‌توان به حفاظت از جنگل‌های منطقه، توسعه و رونق اقتصادی در منطقه از طریق بهره‌برداری جذب گردشگر و ایجاد اشتغال پایدار اشاره کرد.

نوبخت در پایان اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی متولی باید با همراهی، همدلی و تعامل سازنده در جهت آماده‌سازی این فضا سبز و پارک شهری در توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، افزایش سلامت جسمی و روانی عمومی شهروندان اقدام

کنند.