نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه ما با انقلاب طریق علی (ع) را انتخاب کردیم، گفت: انتظار داریم مسئولان ما مثل علی باشند، مردم آنطوری که باید، هستند مسئولان باید خودشان را بیشتر تطبیق دهند.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در مراسم شب ولادت امیرالمومنین علی (علیه‌السلام) در مسجد بقیه الله الاعظم (عج) ساری که با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ولی فقیه در مازندران همراه بود، ضمن تبریک میلاد امام علی (ع) اظهار کرد: در گردهمایی ائمه جماعات درباره بخشی از مشکلات حوزه استان در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و آب صحبت کردیم.

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: افتخار ما این است که شیعه امیرالمومنین (ع) هستیم، به تعبیر آیت الله کوهستانی خدا یک علی داشت و آن هم امام ما شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: ما انتظار داریم مسئولان ما مثل علی (ع) باشند اما مردم ما مثل مردم زمان علی (ع) نباشند.

این مسئول یادآور شد: مسئولین ما هم باید مثل زمان علی (ع) باشند، آن پارسایی و دغدغه را انتظار داریم در وجود مسئولان ما باشد همانی که نمونه‌اش در وجود امام، مقام معظم رهبری و بسیاری از مسئولان بوده و هست.

وی خاطرنشان کرد: مردم آنطوری که باید، هستند مسئولان باید خودشان را بیشتر تطبیق بدهند، اگر جدی می‌گرفتند، مازندران و کشاورزی ما نباید آنقدر مشکل می‌داشت، مازندران ما باید نصف کشور را اداره می‌کرد اما الان خودش را نمی‌تواند اداره کند.

آیت الله محمدی لائینی در پایان عنوان کرد: ما با انقلاب طریق علی (ع) را انتخاب کردیم، ان‌شالله به قله پیروزی برسیم، مظلومان جهان پیروز و ستمکاران و استکبار نابود شوند.