سیدمحمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران در پیامی فرارسیدن 12 بهمن ماه، آغاز ایام الله دهه مبارکه فجر را تبریک گفت. ‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، متن کامل پیام استاندار به شرح ذیل است:

                                          بسم الله الرحمن الرحیم

جاءَ الحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ إنَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقاً

انقلاب اسلامی یکی از نمادها و نمودهای تحقق وعده الهی بر روی زمین بود که در سایه آن با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، مشارکت اقشار مختلف مردم و جانفشانی شهدای والامقام به عنوان عظیم ترین انقلاب تاریخ جهان معاصر به ثبت رسید و با هدایت امامین انقلاب و حضور مردم انقلابی به سطحی از اقتدار و عزت دست یافت که دشمنان سوگندخورده نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچگاه نتوانستند با بهره گیری از همه ظرفیت و توان خود؛ گزندی به آن برسانند.

اکنون در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز لحظه ها و روزهای تاریخی و حماسی دهه فجر انقلاب قرار داریم؛ باید آگاه باشیم حال که نظام در بالاترین حد از استواری و صلابت و اقتدار قرار دارد، دشمن؛ با استفاده از امپراطوری رسانه ای خود بدنیال ناامید کردن مردم ما و کمرنگ جلوه دادن اقدامات و رهاوردهای عظیم انقلاب اسلامی است.

دهه فجر؛ فرصت بزرگی برای بیان همه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در طی ۴۵ سال تلاش و اهتمام برای توسعه و اعتلای میهن اسلامی است و بر همه صاحبان قلم، مدیران، رسانه ها، رسانه ملی و دستگاه های فرهنگی و تبلیغی فرض است تا در راستای جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری نهایت تلاش را بخرج دهند.

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به محضر فرمانده کل قوا؛ مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم شهید پرور ایران و دیار علویان، مازندران ولایی تبریک می گویم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و ایثارگران این راه و مسیر بزرگ و باعظمت؛ از خداوند متعال، عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را خواستارم.

سیدمحمود حسینی پور