سرپرست معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در اولین روز از ایام الله دهه فجر پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش نکته آنلاین، محمد علیزاده سرپرست معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و ورود مبارک حضرت امام خمینی(ره) به کشور را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است ؛

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

بهمن ماه یادآور ایثار، ایستادگی و مبارزه ملتی است که با عزمی پولادین و تحت رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» جنبشی آغاز کردند که با برچیدن یکباره ی بساط استعمار به ثمر نشست تا الگویی شایسته برای سایر ملت ها برای بیداری و جهت دهی آنان به سوی رهایی از بند استثمار باشد.

در آغاز ایام‌الله دهه فجر و بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب ، مردم شریف و همیشه درصحنه میهن عزیزمان ، خانواده های معزز شهدا وایثارگران  تبریک و شادباش عرض می‌نمایم و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی را مسئلت داریم.