مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت چهل‌و‌پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت چهل‌و‌پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پیامی صادر کرد؛ متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالْفَجْرِ وَلَیَالٍ عَشْرٍ

“با افتخار و ایمان به ارزش‌های انقلاب اسلامی، به مناسبت چهل‌و‌پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، ضمن تقدیر و قدردانی از جامعه فرهنگ، هنر و رسانه استان مازندران و تبریک این ایام، این پیام را تقدیم می‌نمایم.

این دوران برجسته از تاریخ انقلاب نه تنها نشانگر پیروزی ملت ایران بر استکبار جهانی بلکه نمادی از پیشرفت در حوزه‌های فرهنگ، هنر و رسانه است. با کمال افتخار اعلام می‌کنم که به همت شما عزیزان، استان مازندران در این مسیر ارزشمند به دستاوردهایی قابل توجه دست یافته و نقش برجسته‌ای در ترسیم فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

این پیشرفت‌ها، تحت رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و پیگیری ویژه رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و با همت مردم شجاع و پویا، به واقعیت‌هایی نمادین از جلوه‌های انقلاب اسلامی تبدیل شده‌اند. از آغاز گام دوم انقلاب گرفته تا نقش بی‌بدیل مردم در سازندگی جامعه، هر یک از این مراحل نقلی بی‌قیاس در تحقق اهداف انقلاب محسوب می‌شوند.

به عنوان توصیه و راهنمایی ارزنده، که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، خطاب به جوانان عزیز فرمودند تا تلاش خود را برای تحقق اهداف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تشدید کنند. در این راستا، اهمیت فعالیت در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی، افزایش مهارت‌ها و مشارکت برنامه‌ریزی ملی و محلی مورد تأکید قرار دارد.

در کنار این پیشرفت‌ها، توجه و مشارکت فعال در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن به عنوان نماد تلاش و ایستادگی مردم در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را به خاطر سپرده و موقعیت حساس انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را با شجاعت و اعتقاد بیشتر مورد توجه قرار دهیم. با توجه به توصیه‌های رهبری معظم، امیدوارم استان مازندران در سالیان پیش‌ روی انقلاب اسلامی با همت جوانان، به اهداف ارتقاء فرهنگی، هنری و رسانه‌ای خود پیش برود. سربلند و پیروز باشید.”

احسان آهنگر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان مازندران