نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار مازندران با صدور پیام مشترک، مردم را به حضور پرشور در یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش نکته آنلاین ؛ متن پیام به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
خلوت دل نیست جای صحبت اضداد دیو چو بیرون رود، فرشته درآید

رویایی که ملت بزرگ ایران اسلامی در سایه رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) طی سال‌ها مبارزه و مجاهدت برای سرنگونی رژیم ستمشاهی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در سر پروراندند، در ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷ به واقعیتی عظیم در تاریخ معاصر جهان بدل شد.

یوم الله ۲۲بهمن؛ نماد و نمود اراده سترگ ملتی است که برای تغییر بزرگ در ساختار جامعه‌ای کاملا وابسته به اجنبیان و طاغوتیان و رسیدن به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، عالی‌ترین قصیده مبارزه با نظام سلطه جهانی را بیت به بیت سرودند و با تقدیم عزیزترین کسان خود، نظامی برخاسته از ارزش‌های والای اسلام ناب محمدی (ص) را بنیان نهادند.

اکنون که دشمنان قسم خورده انقلاب پس از ۴۵ سال توطئه و ناکام و شکست خورده از خدعه‌های خود؛ تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های رسانه‌ای و تبلیغی خود را برای آسیب رساندن به امید مردم و ناکارآمد جلوه دادن نظام بکار گرفتند، بر تک تک مردم انقلابی ایران فرض است تا در سالگرد حماسه بی‌بدیل ۲۲بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهیدان انقلاب، تجدید میثاق و با رهبر عالی‌قدر امت اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تجدید بیعت نمایند.

در طلیعه چهل و پنجمین بهار پیروزی حماسی و شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهیدان و بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شهدای والامقام انقلاب، دفاع مقدس، شهدای مدافع حریم حرم آل الله (علیهم‌السلام) و امنیت میهن اسلامی و ده‌هزاروچهارصد شهید گرانقدر استان، پیشاپیش فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن را به عموم ملت ولایتمدار و مومن ایران اسلامی خاصه مردم انقلابی دیار علویان تبریک و تهنیت می گوئیم و رجاء واثق داریم که مردم بزرگ استان مازندران هم راستا با ملت ایران در سراسر کشور برای حضور حماسی در راهپیمایی روز ۲۲بهمن مهیا هستند تا چونان همیشه در صیانت از اقتدار و عزت نظام و انقلاب اسلامی و ایجاد یاس و ناامیدی در اردوی شکست خورده دشمنان، حماسه‌ای ماندگار و بی‌نظیر را در تاریخ سراسر عزت و سربلندی این دیار ثبت و ضبط نمایند.

ان شاء الله روزی فرا برسد که در آن؛ جشن پیروزی انقلاب اسلامی با جشن پیروزی ملت مظلوم فلسطین و شکست و نابودی رژیم پوشالی صهیونیستی با هم برگزار شود. ان شاء الله تعالی

محمدباقر محمدی لائینی / نماینده ولی فقیه در مازندران
سیدمحمود حسینی پور / استاندار مازندران