نعیمه عبدی گفت : انتخابات اسفند ماه امسال چشم همه دنیا  به ایران دوخته شده است، که همه باید برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با تضمین سلامت مردم تلاش کنیم.

مجلس نمایندگان مردم که وظایف و تکالیف بزرگ و تحول ساز و‌بس شگرفی  در عرصه قانون گذاری و نظارت و دیگر عرصه ها بعهده دارد.

ظرفیت قانون اساسی کشورمان بسیار غنی ولی ناشناخته مانده است.

وظیفه یک نماینده مردم در مجلس این است که با توجه به ظرفیت های قانون اساسی و خواسته های به روز مردم تلفیق ایجاد کند و قوانین منطبق با خواسته های فرهنگی و نسلی و هویتی را برای رفاه حال مردم مطرح و به تصویب برساند.

وظایف و تکالیفی که در راههای  خط کشی شده قبلی به مسیر انحراف رفته  وبا بریدن روبانها و افتتاحیه ها و  پیامهای تبریک و تسلیت به جایگاهی فرمایشی تبدیل شده است ودر این برهه حساس که آگاهی مردم به واسطه قدرت رسانه ها بسیار افزایش یافته و خواسته های مردم که هر نسل تغییر میابد نیازمند ساخت راه جدید،میانبر ،تازه، وپر صلابت تر برای بروز رسانی قوانین منطبق بر نیاز جامعه میباشیم.

زنان نیمی از جمعیت کشور هستند که نیمی دیگر را بوجود و پرورش میدهند و این انتخاب خداوند در مورد مقام زن بوده است.

امروز در تمام دنیا مسابقه ای  برای نمایش دموکراتیک بودن انها برای تمام جهان با ورود و بکار گیری بانوان به عرصه های مختلف اجتماعی ،سیاسی،فرهنگی   آغاز شده که حتی در سازمان ملل هم دیده میشود.

در تمام جهان زنان فریاد میزنند ما هستیم و اگر قرار است خواسته هایمان مطرح و‌مطالبه هایمان تحقق یابد باید بدست خودمان باشد.

با توجه به اینکه امسال شورای نگهبان کاملا با خواسته های مردم همراه بوده و هم از سلایق سیاسی اجتماعی و هم از بانوان توانمند حمایت کامل در تایید صلاحیت انجام داده واقعا  بر تمام ما بانوان  تکلیف اجتماعی است که در برابر آینده جوانان احساس مسئولیت کنیم و به عنوان یک زن به روش دیپلماتیک با ارجاع به صندوق رای به همه جهان نشان دهیم.

اینکه فرزندان و همسران و برادران و پدران و کلا جامعه را با خواسته هایشان تنها بگذاریم که نتوانند تک تک  آن را عنوان و مرتفع نمایند ، بیاییم با اتحاد در گزینش صحیح برای ایجاد تحول در انجام وظیفه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که پرچمدار خواسته های مردم میباشد، جامعه را به سوی فردایی روشن هدایت کنیم  ،که ما گذشته نیستیم و در  گذشته نمیمانیم.ما آینده هستیم،ما فردا را میسازیم