مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از اجرای بیش از ۱۳۰ برنامه عملیاتی توسط کمیته کارگری و کارآفرینی دهه مبارک فجر استان خبر داد.

به گزارش نکته آنلاین ، علی باقری در گفتگویی اظهار کرد : تقارن دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام خجسته ماه رجب و مبعث پیامبر اکرم (ص)، ضرورت برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های مفرح با رویکرد امیدآفرینی و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه کارگری و کارفرمایی ، تعاونگران و کارآفرینان استان را دو چندان کرده است.

وی از اجرای بیش از ۱۳۰ برنامه عملیاتی توسط کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد اداره کل و ادارات شهرستانی دهه مبارک فجر در استان خبر داد و گفت: در دهه فجر هفت پروژه تعاونی با عضویت ۸۴۱ نفر، با اشتغالزایی برای ۸۰ نفر و سرمایه‌گذاری بیش از هزار و ۸۴ میلیارد ریالی که پنج تعاونی در حوزه روستا است، افتتاح می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران دیدار با خانواده شهدا، برگزاری المپیاد ورزشی کارگران در ۲۵ رشته در شهرستان بابل، برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی کارگران کشور در بابلسر، برگزاری مسابقات ورزشی برای کارکنان، برپایی میز خدمت در نماز جمعه، برپایی میز ارتباط مردمی با حضور مدیران عضو شورای هماهنگی با هدف پاسخگویی به درخواست های مردمی، دیدار با خانواده های شهدای کارگری و تجلیل از کارگران نمونه در کارخانجات از جمله برنامه‌های مهم در دهه فجر است.