مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از افتتاح ۳۴۶ پروژه در غرب مازندران همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ مصطفی بابائی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدا انقلاب عنوان کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهتر به شهروندان ۳۴۶ پروژه با اعتباری به مبلغ ۲هزار و ۴۳۱ میلیارد ریال طی ایام دهه مبارک فجر در غرب مازندران افتتاح و به بهره برداری می رسد.

این مسئول با اشاره به رشد سه برابری پروژه های قابل افتتاح نسبت به سال گذشته بیان کرد: با توجه به اینکه وظیفه اصلی و ذاتی این شرکت خدماتی است؛ تمام سعی و تلاش همکاران این شرکت بر ارتقای خدمات به شهروندان متمرکز شده است .

وی گفت : این پروژه ها شامل توسعه و نگهداری و بهسازی شبکه های برق شهری و روستایی ؛ توسعه فیدر ؛ اصلاح و بهینه سازی شبکه برق و رفع ضعف ولتاژ؛ تبدیل شبکه های سیمی به کابل خود نگهدار است.

بابایی همچنین برگزاری جشن انقلاب ؛ مسابقات ورزشی و دیدار با خانواده شهدای انقلاب و برپایی میز خدمت در مصلی های نماز جمعه را از دیگر برنامه های این شرکت در ایام دهه فجر برشمرد.