مدیرکل کمیته استان مازندران از برگزاری جشن نیکوکاری از ابتدای اسفند ماه در مازندران همزمان با سراسر کشور "با شعارعیدی برای همدلی" خبر داد .

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، میثم معافی مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: جشن نیکوکاری هر ساله در اسفند ماه و در آستانه سال نو با هدف جمع آوری کمکهای خداپسندانه خیرین و مردم شریف استان برای تامین اقلام مورد نیاز شب عید نیازمندان برگزار می گردد .

معافی با اشاره به اینکه در جشن نیکوکاری سال گذشته ۶۲ میلیارد و۸۰۰میلیون تومان جمع آوری شده گفت: کمکهای جمع آوری شده در جشن نیکوکاری هر سال با قید تسریع و با تلاش امدادگران این نهاد تا شب عید به دست نیازمندان خواهد رسید .

مدیر کل کمیته امداد با بیان اینکه تعداد زیادی از خیرین کمیته امداد از نسل جوان و نوجوان می باشند گفت : هر ساله با نیت ترویج فرهنگ خیر و احسان در بین نسل جوان و نوجوان زنگ نیکوکاری در مدارس به صدا در خواهد آمد و امسال نیز زنگ نیکوکاری با هماهنگی آموزش و پرورش در ۱۴ اسفند همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد در مدارس نواخته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از روز ۱۴ اسفند، پایگاه‌های جشن نیکوکاری در میادین و مراکز اصلی شهرها مستقر خواهند شد بیان داشت: در روز جمعه ۱۸ اسفند نیز میعادگاه‌های نمازجمعه در سراسر کشور، میزبان حضور خیران و مردم نیکوکار به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد در سراسر استان نیز آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را دارند، تاکید کرد: شهروندان و خیران همچنین می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ ، شماره‌گیری کد دستوری *۸۸۷۷*۰۱۱*۱# یا مراجعه به سایت emdad.ir کمک‌های خود را برای رفع احتیاجات نیازمندان در آستانه سال نو پرداخت کنند.

خاطر نشان می شود : جشن ملی نیکوکاری تا ۲۲ اسفندماه ادامه خواهد داشت.