اکیپ‌های فنی و عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران تعطیلات نوروز را در آماده باش کامل هستند تا پایداری شبکه برق را حفظ کنند.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران، مصطفی بابایی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت در روزهای پایانی سال به آمادگی کامل همکاران اشاره کرد و گفت: به منظور تامین برق مطمئن و حفظ پایداری شبکه برق منطقه غرب مازندران، در ایام نوروز و به ویژه لحظه تحویل سال، همکاران فنی و عملیاتی شرکت در بخش‌های مختلف حضوری فعال خواهند داشت.

بابایی افزود: با توجه به اهمیت خدمت رسانی به مردم به خصوص مسافرین و میهمانان عزیز، اکیپ های فنی و عملیاتی در حال آماده باش کامل هستند تا پایداری شبکه برق را حفظ نمایند و در صورت وقوع رخدادی غیرمنتظره بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع آن اقدام نمایند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز ٧٢ اکیپ فنی و عملیاتی اعم از اکیپ های اتفاقات و تعمیرات شبکه، تعمیرات ترانسفورماتور و کلیدهای قدرت و اکیپ خط گرم آماده خدمت رسانی به مشترکین هستند و در صورت بروز مشکل هموطنان می‌توانند به صورت شبانه روزی از طریق تماس با مرکز فوریت‌های برق با شماره ۱۲۱ و یا از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن “برق من” اطلاع رسانی کنند تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

وی با آرزوی سالی خوش برای مردم شریف غرب مازندران و همچنین مسافرین و میهمانان گرامی منطقه شمال کشور، افزود: امیدواریم هموطنان عزیز در سفرهای نوروزی با مصرف بهینه برق یاری رسان همکاران ما در صنعت برق باشند.