غلامعلی فخاری، از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر استان مازندران برای آغاز طرح های ملی امداد و نجات و طرح خدمات بشردوستانه جوانان به مسافران نوروزی ۱۴۰۳ خبر داد. ‎

فخاری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، از آغاز طرح های مربوطه از تاریخ ۲۶ اسفند با پیوست فرهنگی مذهبی بعلت تقارن با ماه مبارک رمضان خبر داد.

فخاری، گفت: در طرح ملی امداد نجات نوروزی به تعداد ۳۲ پایگاه امداد و نجات ثابت و ۵ پایگاه امداد و نجات موقت و یک پایگاه امداد و نجات کوهستان به همراه سه پایگاه امداد و نجات دریایی به همراه ناوگان لجستیکی ۴۳ دستگاه آمبولانس،۲۲ دستگاه ماشین کمک دار دوکابین، ۶ دستگاه ماشین کمک دار تک کابین، ۶۰ دستگاه موتور امدادی همراه با حضور روزانه بیش از ۳۰۰ پرسنل و نجاتگر در سطح ستاد و شعب آماده خدمت رسانی هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، در ادامه افزود: در طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به تعداد ۲۰ پست ثابت، ۴۴ پست سیار (طرح سحاب)، ۲۰ پست فضای دوستدار کودک با همکاری تیم سحر و برپایی ۲۰ خیمه نماز برای اقامه نماز جماعت اول وقت برای مسافران، ۲۰ ایستگاه سلامت با حضور بیش از ۲۰۰ عضو جوان با حضور روزانه در سطح ستاد و شعبه همراه با پشتیبانی خیرین و داوطلبان سلامت محور به منظور هرچه بهتر برگزاری طرح های ملی و خدمت رسانی به مردم و مسافران عزیز در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.