طرح نظارتی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ لغایت ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ در شهرستان قائمشهر آغاز شد .

به گزارش نکته آنلاین ؛ ابراهیم نژاد رئیس اداره صمت شهرستان قائم شهر از آغاز اجرای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ خبر داد و گفت : بازرسی و نظارت اداره صمت شهرستان از مورخ ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ لغایت ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ از واحدهای صنفی و غیر صنفی (خدماتی ، تولیدی صنعتی ، تولیدی صنفی ، توزیعی ، عمده فروشی و خرده فروشی ها ) سطح شهرستان قائمشهر آغاز شد.

وی تصریح کرد: سامانه ارتباطی دریافت شکایات و گزارشات تخلفات اقتصادی(تلفن ۱۲۴) و سایت www.124.ir در خدمت شهروندان عزیز است

وی از آغاز به کار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان قائم شهر نیز خیر. داد و افزود : این نمایشگاه  از روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در شهرستان قائم شهر آغاز به کار کرد.

مجید ابراهیم نژاد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائم شهر با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه دائر خواهد بود.

او افزود: پوشاک،کیف و کفش ، مرغ، گوشت، آجیل ، خشکبار، شیرینی مواد غذایی و … از محصولات قابل عرضه در این نمایشگاه خواهد بود.

یادآور می شود نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان قائم شهر با ۱۵۰ غرفه در نمایشگاه بین المللی این شهرستان در حال برگزاری است.

خبرنگار: معصومه یوسفی