معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا گفت: فرهنگ راهیان نور با دشمن مقابله می کند و در واقع این یک نوع جهاد است

سرهنگ مجیدی ” معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا ” در جمع خادمین شهدای اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک گفت: از همه خواهران وبرادران که از آسایش خودشان گذشتند و به زائرین شهدا خدمت کردند تقدیر و تشکر می کنم.

سرهنگ مجیدی گفت: راهیان نور از چند منظر اهمیت دارد در وهله اول ما فرهنگ ایثار و شهادت را احیا و ترویج می کنیم. ما در قران آیات متعددی در خصوص تبلیغ جهاد و ایثار می کند و راهیان نور یکی از ابزارهایی است که می شود این فرهنگ را ترویج کرد.

وی به مورد دوم اهمیت داشتن راهیان نور اشاره کرد و گفت: شهدا برای اسلام و انقلاب اسلامی رفتند و جانشان را تقدیم کردند و ما امروز بضاعتمان در این است که اینجا قرار بگیریم و خدمت کنیم و یاد و خاطره شان را گرامی بداریم و قدردان آنها باشیم.

سرهنگ مجیدی بخش مهم سفر راهیان نور را مقابله با دشمن خواند و اظهار کرد: از همه مهم تر که شما به آن باید افتخار کنید مقابله با تهاجم دشمن است همه ما میدانیم که دشمن همه توان مخصوصا ابزار رسانه را در اختیار گرفته تا فرهنگ ما را استحاله کند و دین و اعتقادات و باور را از ما بگیرد و در آن خدشه وارد کند بخصوص در بحث ائمه معصومین و انقلاب اسلامی و ما اینجا مقابله می کنیم.

وی به سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی اشاره نمود و گفت: فرهنگ راهیان نور با دشمن مقابله می کند و در واقع این یک نوع جهاد است. مقام معظم رهبری فرمودند:” هر اقدامی که در مقابل دشمن انجام بگیرد یک جهاد است.