استاندار مازندران، با بیان این که تمام سازوکارهای قانونی برای برگزاری انتخاباتی همراه با سلامت و امنیت در این استان مهیاست، گفت: مردم ایران اسلامی با حماسه 11 اسفند؛ دشمنان را مایوس می کنند. ‎

استاندار مازندران، گفت: تمام سازوکارهای قانونی برای برگزاری انتخاباتی همراه با سلامت و امنیت در این استان مهیا بوده و امیدوارم مردم دیار علویان باحضوری مقتدرانه و پرشور در پای صندوق های اخذ رای باردیگر پایبندی خود را به نظام اسلامی نشان دهند.

سیدمحمود حسینی پور روز چهارشنبه در نشست مشترک هیات های اجرایی و نظارت حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر افزود: سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت به عنوان مهم ترین اصولی است که به تاسی از رهبری فرزانه انقلاب باید در این دوره از انتخابات مدنظر برگزارکنندگان این همایش ملی قرار گیرد و به یقین مردم با مشارکت بالا با همه فرافکنی های دشمنان، سرمایه گذاری و تلاش های شبانه روزی دشمن با این تصور که مردم ایران در این انتخابات حضوری کم رنگ دارند، این تصورات خیال باطلی بیش نیست.

وی اظهار کرد: امروز مسوولیتی که مجریان انتخابات بر عهده دارند بسیار مهم بوده به عبارتی امانتی است که در اختیار آنان قرار گرفته و نباید کاری کنند آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران خراب کنند، با عوامل اجرایی که از نص قانون تخلف کنند، برخورد قانونی می شود.

وی تاکید کرد: نباید به واسطه بدعهدی ها مسوولیتی که در این انتخابات به ما سپرده شده میان مردم بدبینی ایجاد کرد، چرا که این بدبینی ها در نهایت به تنش منجر خواهد شد، نقش مجریان و برگزار کنندگان انتخابات یک نقش برجسته ای است و باید بی طرفی مجریان برای مردمی که به پای صندوق های اخذ رای حضور پیدا کرده اند، محرز شود تا آنان احساس امنیت و آرامش کنند.

نماینده عالی دولت در استان مازندران با اشاره به آنکه قوانین انتخابات در این دور دستخوش تغییراتی شده است، گفت: مجریان انتخابات باید این قوانین را مرور کنند تا به طور کامل به جزییات این قوانین مسلط شوند.

حسینی پور، حضور به موقع مجریان انتخابات در شعب اخذ رای را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: یکی از موارد مهمی که در این دوره از انتخابات به عنوان یک شاخص مدنظر قرار گرفته حضور به موقع عوامل در شعب اخذ رای بوده چرا که برنامه ریزی شود این افراد در آینده مورد تشویق قرار گیرند.

استاندار با تاکید بر اینکه هرگونه کوتاهی در این حوزه پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد : امروز هر فردی که چنین مسوولیتی دارد باید نسبت به کارش متعهد و مسوولیت پذیر باشد و وقتی که اعلام شده در روز انتخابات در ساعت هشت صبح مردم می توانند به شعب اخذ رای مراجعه و رای دهند در همان ساعت باید این اتفاق رخ دهد.

وی با قدردانی از فرمانداران حوزه انتخابیه شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت بابت ارایه گزارش جامع در باره فراهم سازی تمام سازو کارهای قانونی برای برگزاری باشکوه انتخابات در این مناطق یادآور شد: در این انتخابات مورد دیگری که بسیار حائز اهمیت بوده حضور رای اولی ها و حتی فرزندان خردسالی است که همراه والدین به پای صندوق های اخذ رای می آیند، است و باید کاری کرد که برای این کودکان هم خاطرات خوشی رقم بزند تا آنان برای سال های آتی که به سن قانونی رسیدند شوق، ذوق و رغبت برای این مشارکت در صحنه های سیاسی را داشته باشند.

استاندار مازندران، جمهوریت و اسلامیت را به عنوان ۲ مزیت نظام جمهوری اسلامی برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با وجود آنکه دشمنان سعی دارند با بهره گیری از همه ظرفیت ها بذر ناامیدی در دل مردم ایجاد کنند و این گونه وانمود نمایند که ملت ایران در این دوره همانند سال های گذشته حضوری کم رنگ دارند بدانند این ملت در سایه رهنمودهای رهبری فرزانه همچنان وفادار به این نظام و انقلاب بوده و در روز ۱۱ اسفند ماه بار دیگر با حضوری گسترده، پرشور و شعور به پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و مشتی محکمی بر دهان این یاوه گویان خواهند زد.