معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: همزمان با شب‌های قدر ۱۰۰ پایگاه‌ کمیته امداد پذیرای خیران و نیکوکاران به عنوان حامیان جدید ایتام و فرزندان محسنین هستند.

به گزارش نکته آنلاین ؛ مهدی رحمن زاده اظهار داشت: همزمان با مراسم شب های قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع) ، ثبت نام از متقاضیان شرکت در طرح اکرام ایتام در پایگاه های کمیته امداد سراسر استان ادامه دارد.

وی با اشاره به استقرار ۱۰۰ پایگاه جذب حامی در شب های قدر در استان افزود: در ایام ماه مبارک رمضان پایگاه های حامی یابی در مساجد ، حسینه ها ، مراکز نیکوکاری ، هیات ها مستقر هستند و تا ایام عید سعید فطر ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: در حال حاضر ۱۴ هزار و ۴۲۹ فرزند یتیم و محسنین تحت پوشش طرح اکرام هستند که توسط ۵۶ هزار و ۷۹۰ حامی تحت حمایت مادی و معنوی قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه هر نفر می تواند به عنوان حامی ایتام و محسنین در طرح اکرام ثبت نام کند گفت: حداقل پرداختی برای حمایت از فرزندان معنوی ۱۰۰ هزار ریال می باشد و البته این امکان وجود دارد که حامیان رقم مذکور را به میزان دلخواه و بر اساس توانایی خود افزایش دهند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گقت: حامیان معنوی می توانند با مراجعه به سایت elram.emdad.ir و یا ارسال عدد ۰۱۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ فرزندان خود را تحت حمایت گرفته و از طریق کارت مجازی ، مبالغ مدنظر خود را به صورت مستقیم به حساب فرزندان معنوی خود واریز کنند.