فضل ا... اکبری معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی جهت بازدید میدانی، دیدار چهره به چهره عملیاتی و نیز بازدید از چند جایگاه وارد منطقه چالوس شد.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، در نشستی که با حضور فضل ا… اکبری معاون مدیر عامل، تورج امانی مدیر منطقه، معاونین و جمعی از روسای واحدها در سالن کنفرانس منطقه برگزار شد، تورج امانی ضمن خوش‌آمدگوئی به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت پرداخت و از زحمات همه کارکنان که در مبحث سوخترسانی، کنترل کمی و کیفی و مسئولیت اجتماعی، بسیار هماهنگ عمل کردند تقدیر و تکشر کرد.

وی افزود: بازخوردهایی که از فرمانداری‌ها، نمایندگان مجلس و دستگاههای نظارتی گرفتیم رضایت عمومی مردم را نشان می دهد و این هم ناشی از حمایت‌های ستاد از منطقه است که چه در حوزه‌های زیرساختی، تامین فرآورده و امکانات بوده که در چارچوب اصل هماهنگی و همدلی با مناطق همجوار از جمله رشت و ساری حاصل شده است.
امانی با اشاره به نزدیک به صفر شدن خرابی‌های تجهیزات سیستم سامانه هوشمند سوخت از همه همکاران مؤثر در منطقه و ستاد تشکر کرد و گفت: در بحث مدیریت کارتهای اضطراری به ناچار سیاستهای غیرقیمتی در حال پیاده سازی است و با توجه به شرایط موجود توانستیم هم سیاستهای شرکت را برقرار کنیم و هم اعتماد و رضایت مردم را داشته باشیم و همانطور که می بینیم امسال یکی از بهترین اتفاق‌ها در سطح رسانه و فضای مجازی در حوزه سوخترسانی در کشور رقم خورد.

در ادامه فضل ا… اکبری معاون مدیر عامل ضمن تبریک سال نو و ماه رمضان و نیز آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان و تشکر از همکاران منطقه که در شرایط سخت و اضطراری و در زمان تعطیلات انجام وظیفه می‌کنند گفت: این منطقه در تناسب با حجم عملیات از حساسیت بالایی برخوردارمی باشد که با توجه به حجم بالای سفر به غرب مازندران در تعطیلات از جمله پایان هفته، نوروز یا هر مناسبت دیگر، سوخترسانی به موقع و مستمر انجام می شود.

در پایان معاون مدیر عامل به همراه مدیر، معاون بازرگانی، سرپرست ناحیه مرکزی، حراست و مسئولین واحدهای بلافصل از چند جایگاه منطقه بازدید کردند