آیین بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی ایران به مناسبت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی در قائم شهر برگزار شد.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، به مناسبت سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی، مراسمی با حضور هنرمندان قائم شهری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که فرماندار شهرستان قائم شهر، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، جانشین سپاه، معاونین شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و روسای ادارات بنیاد شهید و کتابخانه عمومی، مدیر عامل انجمن نمایش استان و جمعی از هنرمندان حضور داشتند از خانواده والا مقام شهید هنرمند مهدی مستوری و جانباز سرافراز هنرمند حسین احمدی اتویی با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

در این نشست صمیمی هنرمندان ضمن تجلیل و تکریم از مقام والا و شخصیت ممتاز شهید اهل قلم و هنر شهید سید مرتضی آوینی بر ضرورت توجه به اساتید و فرهیختگان هنر و جامعه هنری، هنرمندان و پیشکسوتان عرصه هنری تاکید داشتند.

در این نشست یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن نمایش استان ، خواستار تحقق پیدا کردن برنامه های نمایشی بیشتری با توجه به شرایط موجود در شهرستان قائم شهر شدند.

محمودی، شهرستان قائم شهر را تنها شهرستان در استان عنوان نمودند که پیشکسوتان آن در جریان کار هنری حضور فعال دارند و در سطح استانی و ملی فعال می باشند.
🔸 در ادامه ، هادی اصغری از اعضای انجمن نمایش استان، تعامل و همکاری دو طرفه بین هنرمندان و ادارات شهرستان و همچنین نگاه حمایتی از سوی فرماندار را از مطالبات هنرمندان شهرستان برشمرد.

✍ روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر