علی باقری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با صدور پیامی آغاز سال ۱۴۰۳ را با شعار "جهش تولید با مشارکت مردم" تبریک گفت.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران متن این پیام به شرح زیر است:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

عید نوروز و آغاز سال «جهش تولید با مشارکت مردم» بر همه مردم شریف استان مازندران و علی الخصوص جامعه بزرگ کارگری، کارفرمایی، کارآفرینان و تعاون‌گران مبارک باد.

وقتی پای مشارکت مردم علی الخصوص در بحث تولید به میان می آید، تعاون و کار گروهی اولین راهیست که می توان در جهت تحقق آن پیمود.

امیدواریم در سال جدید بتوانیم خدمات شایسته ای به مردم شریف استان ارائه نماییم و گام بزرگی در راستای حل مشکلات مردم برداریم.

افزایش ۳۵ درصدی مزد کارگران در سال ۱۴۰۲ گامی مهم و بزرگ برای جامعه شریف کارگری بود که امیدواریم با حمایت از تولید و صیانت از نیروی کار این مهم بیشتر نمایان شود.

انتخاب هوشمندانه شعار سال با عنوان “جهش تولید با مشارکت مردم” نیز می تواند موجی از حمایت ها را برای حمایت از تولید از طریق مردم و با تشکیل تعاونی هایی با گرایش های مختلف به راه بیاندازد که قطعا اثرات مثبتی در پی خواهد داشت.

علی باقری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران