علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با حضور در روستای ریحان آباد گلوگاه از برپایی بزرگترین سفره افطار توسط سمن مردم نهاد آبادگران جوان ریحان آباد بازدید کرد

  علی رجبی همزمان با شب شهادت امیر مومنان حضرت علی علیه السلام در روستای ریحان آباد گلوگاه حضور یافت و از مراحل آماده سازی بزرگترین سفره افطاری روستایی به طول یک کیلومتر بازدید بعمل آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حاشیه بازدید از این اقدام فرهنگی گفت: مشارکت مردم در چنین رویدادهایی و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای به مشارکت مردم شده است قابل تحسین است.
این سفره با ابتکار سمن مردم نهاد آبادگران جوان ریحان آباد و با مشارکت مردم برپا شد.
مدیرکل ورزش و جوانان از مادر شهید فدایی در ریحان آباد تجلیل کرد
علی رجبی در دیدار با مادر شهید علیرضا فدایی در ریحان آباد با اعلام اینکه همه ی ما مدیون شهدا و به خانواده های شهدا بدهکار هستیم بیان داشت؛ دیدن این مشارکت و همدلی در روستای ریحان آباد انگیزه ها را برای کار و تلاش و خدمت به مردم افزایش می دهد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود؛ جوانان فعال در تشکل ها و سمن ها در حقیقت نخبگان جامعه هستند و هر کدام شان باید در جامعه تاثیرگذار باشند.
در پایان این دیدار دکتر رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از مادر شهید علیرضا فدایی به پاس زحمات و ایثارگری هایش تجلیل بعمل آورد.
بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از سالن ورزشی دردست ساخت ریحان آباد
رجبی عصر روز ۱۲ فروردین پس از حضور در آیین برپایی بزرگترین سفره افطاری در روستای ریحان آباد شهرستان گلوگاه، از سالن ورزشی در دست ساخت این روستا نیز بازدید کرد.
وی در این بازدید ضمن بررسی میزان پیشرفت پروژه، تصمیماتی جهت تسریع در روند تکمیل این پروژه اتخاذ کرد.
محمدرضا ییلاقی معاون فرهنگی و امور جوانان، جلالیان مشاور مدیرکل و اکبری مسئول امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان نیز در این بازدید ها حضور داشتند