نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: حضور مردم در گلزار شهدا و اماکن متبرکه هنگام تحویل سال نشان‌دهنده این است که جنگی بین آداب و رسوم ملی و اعتقادات دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی وجود ندارد، همین معنا برای دشمنان ما بسیار شکننده است.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در آئین تحویل سال نو در جوار یادمان‌ شهدای گمنام ساری، اظهار کرد: الحمدالله خداوند عنایاتش را در سال‌های گذشته بر ما ادامه دادند بلکه بیشتر و کشور ما را از ده‌ها خطر حفظ کردند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس، ۲۲ بهمن و به‌خصوص انتخابات ۱۱ اسفند گذشته یک سند روشن از وفاداری مردم نسبت به آرمان شهیدان و سرسپردگی مردم به امام زمان (عج) و ارواح شهیدان بوده امیدوارم در سال جدید نیز شاهد این توفیقات و رحمت و برکات باشیم.

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: دشمنان ما از همین الان شروع کردند که دل ما را خالی کنند آن قاتل شهید سلیمانی که زمزمه رئیس جمهوری آمریکا را دارد و معلوم نیست بشود یا نشود کارهای خود را شروع کرده و عوامل داخلی شان هم همان ترس‌ها و خالی کردن دل مردم را در پیش گرفتند.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: قطعا می‌دانیم که سال جدید برای دشمنان ما شکست‌های بیشتر و برای نظام مقدس توفیقات و پیروزی‌های درخشان‌تری را قطعا به بار خواهد آورد حضور مردم در ساعات تحویل سال در کنار شهیدان ارزشمند یا اماکن متبرکه مثل حرم مطهر رضوی و یا حرم مطهر خواهر بزرگوارشان و موارد دیگر خیلی معنا دارد و دشمنان ما هم این پیام و معنا را درک می‌کنند.

این مسئول تاکید کرد: دشمنان ما خیلی سعی می‌کنند که آداب سنتی ما را از مظاهر دینی جدا کرده و سکولار کنند اما این ملت قرن هاست که رسم و رسومات خود را در کنار اماکن متبرکه و مزار شهدا سپری می‌کنند و این نشان‌دهنده این است که جنگی بین آداب و رسوم ملی و اعتقادات دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی وجود ندارد، همین معنا برای دشمنان ما بسیار شکننده است.

وی بیان کرد: امیدواریم سال جدید سالی باشد که امام زمان (عج) مشاهده کند ملت بزرگ ایران ثابت قدم‌تر و باوفاتر در مسیر انقلاب و آرمان‌های شهیدان حرکت می‌کند.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه امیدواریم که شاهد طلوع صبح امام زمانمان باشیم، دعای تحویل سال را قرائت و دعا کرد.