کامران پولادی گفت :در پویش همدلی علاوه بر مسئولان، اصحاب رسانه نیز به کمک استاندار مازندران بیایند تا در سایه وحدت و همدلی شاهد مازندران قوی و توسعه یافته باشیم .

کامران پولادی اظهار کرد : نگاه  کلی منتخبین همدلی و همراهی با استاندار مازندران برای توسعه استان بوده است چرا که حسینی پور یکی از استانداران جهادی و پرتلاش هستند و ان شاء الله با حمایتی که از استان و استاندار خواهیم کرد کمک می کنیم تا هدف والایی که برای استان ترسیم شده و از مطالبات به حق مردم است محقق شود.

کامران پولادی منتخب مردم نوشهر و چالوس که یکی از پدیده های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بوده است گفت؛ امیدوارم در سال جدید همانند سال گذشته با نشاط ، قدرت و قوت بیشتری کارها و مطالبات مردم را پیگیری کنید.

وی افزود؛ حضور پرشور مردم در انتخابات به ویژه درسطح استان لاله خیز مازندران علی الخصوص حوزه انتخابیه بنده نشان از همدلی،اتحاد ،وحدت با داشتن امید بوده است که می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

پولادی بیان داشت؛ در استان مازندران علیرغم نعمت هایی که خداوند نصیب مردم استان کرده است ولی محرومیت هایی پشت برگ سبز مازندران نهفته است که ان شاء الله  با تلاش و همدلی بیشتر در بحث مدیریت ها پیگیری کنیم تا شاهد رشد و شکوفایی مازندران در سطح کشور باشیم .

وی با اشاره به اینکه برای افق چهارساله سه محور مورد پیگیری ما خواهد بود ،تصریح کرد:، اقتصاد دریا محور ،کشاورزان و کشاورزی استان و گردشگری سه مقوله مهم و قابل پیگیری است .

این مسئول بیان داشت ،باید به سمت و سویی برویم که بتوانیم مسافرانی که از چند محور وارد استان می شوند تبدیل به گردشگرکنیم چرا که هر وقت توانستیم اینها را گردشگر کنیم یعنی توانستیم درآمد برای استان کسب کنیم .

منتخب مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی به آمار جمعیتی استان اشاره و تصریح کرد:، جمعیت استان مازندران حدود۳ میلیون نفر است اما به عینه می بینیم در ایام نوروز ، بهار و  تابستان این جمعیت شناور بوده  و به چند میلیون نفر میرسد .

پولادی افزود: بر این اساس با توجه به اینکه مازندران خدمات ملی به مسافران و گردشگران می دهد در نشستی که مجمع نمایندگان با رئیس سازمان  برنامه و بودجه کشور خواهند داشت این موضوع را پیگیری کرده تا اعتبارات مازندران با جمعیت شناور لحاظ شود.

پولادی به مزیت خوب دریای خزر اشاره و تصریح کرد:، ارتباط خوبی که در طی دو سال گذشته با کشورهای cis و آسیای میانه برقرار شد صادرات ما رشد داشته که باید تلاش کنیم در سال جدید وادارات و صادرات ما عکس یکدیگر شوند و از سه بنادر مهم مازندران به نحو احسن استفاده کنیم .

پولادی به نشست منتخبین مازندران با سید محمود حسینی پور اشاره و تصریح کرد: نگاه کلی منتخبین همدلی و همراهی با استاندار مازندران برای توسعه استان بوده است چرا که حسینی پور یکی از استانداران جهادی و پرتلاش هستند و ان شاء الله با حمایتی که از استان و استاندار خواهیم کرد کمک می کنیم تا هدف والایی که برای استان ترسیم شده و از مطالبات به حق مردم است محقق شود.

وی افزود؛در پویش همدلی استاندار مازندران اصحاب رسانه نیز به کمک استاندار مازندران بیایند تا در سایه وحدت وهمدلی شاهد مازندرانی قوی  و توسعه یافته باشیم.