مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: روز قدس پایگاه‌های ثابت و سیار کمک به مردم فلسطین در استان دایر بود و مردم روزه‌دار مازندران ۸۰۰ میلیون تومان کمک کردند

به گزارش نکته آنلاین ؛ میثم معافی مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: ۱۰۰ پایگاه سیار و ثابت جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان برپا شد.

وی با بیان اینکه استقبال مردم از این پایگاه‌ها بسیار بی‌نظیر بود و همچون همیشه مردم انقلابی استان در صحنه‌های اجتماعی و حق علیه باطل پای کار هستندگفت: مردم بزرگوار و نوع‌دوست مازندران در این روز مبلغ۸۰۰ میلیون تومان به مردم مظلوم فلسطین کمک نمودند که نسبت به سال گذشته بیش از ۴۰۰ درصد رشد داشته است.

معافی با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم مازندران درراهپیمایی روز جهانی قدس نشان از انزجار آن‌ها از ظلم مستکبران در جهان است گفت: پایگاه‌ها در مسیر راهپیمایی و مصلاهای نماز جمعه مستقر بوده است.

وی کمک رسانی به مردم مظلوم و بی دفاع غزه را یک وظیفه انسانی و دینی دانست و گفت: مردم نوعدوست استان مازندران همچنان می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۳۶۱۵۴ و یا شماره حساب ۰۱۰۲۷۱۴۷۳۹۰۰۳ نزد بانک صادرات که برای کمک به مردم مظلوم غزه اختصاص داده شده، واریز کنند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران خاطر نشان کرد: در کنار پایگاه های کمک به مردم بی دفاع فلسطین، پایگاه حامی‌یابی نیز برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت پوشش فعال بود.